Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mennyire gyakori, hogy a...

Mennyire gyakori, hogy a szülő vinné suliba a gyerekét, de az ovi nem akarja engedni? Mi az ok ilyenkor? (Mindig azt olvasom, hogy a szülő akarja visszatartani a gyerekét. )

Figyelt kérdés
2014. febr. 20. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
A gyerek viselkedése alapján még nem iskola érett.
2014. febr. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Iskolaéretlenség lehet az ok. Ezt esetleg az óvoda látja, de a szülő nem, mert vagy elfogult a gyerekével, vagy csak úgy ragaszkodik az iskolakezdéshez.
2014. febr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha "kivonjuk a képletből" az elfogultságot (nyilván nem nagyon lehet), előfordul, hogy egy gyerek annyira másként viselkedik otthon, és máshogy az oviban, hogy ezért nem egyezik a véleményük?
2014. febr. 20. 22:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Óvodapedagógus és a nevelési tanácsadó is dönthet, nem csak a szülő. Valahogy ennek egyeznie kell.
2014. febr. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"előfordul, hogy egy gyerek annyira másként viselkedik otthon, és máshogy az oviban, hogy ezért nem egyezik a véleményük?"


szerintem nem. mert ők egészen más szempontokat néznek az iskolaérettség megállapítására. engem sem engedtek például, pedig 5 évesen már folyékonyan tudtam olvasni, amit egyedül tanultam meg.

2014. febr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!