Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szegedi Óvodák! Írnátok...

Szegedi Óvodák! Írnátok tapasztalatokat a szegedi Sás utcai, Tünde téri, Építő utcai, Kemes utcai, Rókás ovikról? Melyiket ajánljátok és miért? És melyiket nem?

Figyelt kérdés

#óvoda #szegedi óvoda #ovik #Sás utca #Tünde tér #Építő utca
2014. febr. 21. 13:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy a Kemes utcai jó ovi, aránylag sok programmal. :-) Konkrétabban nem tudom, mert a kislányom nem oda járt.
2014. febr. 25. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Végül az Építő utcaiba felvételiztünk, be is került és nagyon jó. Aranyos óvónénik és dajka, heti kétszer torna, középsősöknek és nagycsoportosoknak úszás minden héten, sok játékkal felszerelt nagy udvar, biciklik. Rengeteg mondókát tanulnak, rajzolnak, festenek. Jár minden hónapban a Grimmbusz színház aranyos előadásokkal. Szóval ajánlom mindenkinek.
2015. máj. 22. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!