Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem lehet egy kismamaklu...

Miért nem lehet egy kismamaklubban normálisan beszélgetni, tapasztalatokat megosztani?

Figyelt kérdés
Kisbabám születése óta kétszer voltam kismamaklubban, ami rendszerint arról szólt, hogy egymást túllicitálták az anyukák. 6 hónaposan már osztanak szoroznak, futnak és angolul beszélnek a babáik. Nem értem miért kell ezt csinálni.
2014. febr. 15. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
Mert a klub tele van nőkkel, akik nem járnak el pasizni.
2014. febr. 15. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van 1-es.
2014. febr. 15. 10:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy rossz helyre jársz (színvonalra gondolok). Én nem szoktam dicsekedni a fiaimmal, lehet velem normálisan beszélni, sőt annak is örülök, ha nemcsak a gyerek a téma, bár most napi 24 órában ez a program.

Próbálj ki más klubbokat is, de garantálom, hogy a játszótéren sem más a helyzet.

Kedves első hsz! Nem tudom, hogy férfi vagy -e vagy nő, apuka vagy anyuka? De ha anyuka vagy, neked természetes, hogy pasizol gyerek és férj mellett? Mert nekem nem, eszembe sem jut.

2014. febr. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
pont ilyet fogtál ki, biztos van olyan ahol nem ez megy. ha nem szimpi ne járj oda, járj más foglalkozásra ha van rá lehetőség.
2014. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Én is járok az 1 évesemmel babaklubba de ott nincs ilyen.Senki nem verseng,senki nem akarja túllicitálni a másikat!Sőt az esetek 80%-ban nem is a babákról és a gyereknevelésről beszélünk!

Úgyhogy sztem is keresss mást mert nem jó klubbot fogtál ki!

2014. febr. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerintem az 1-es arra gondolt, hogy ha pasizni járnánk akkor csak az lenne a téma. Nagyon elkenődtem, mert azt hittem jó lesz kimozdulni és beszélgetni, de egész más lett belőle.
2014. febr. 15. 17:34
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első válaszról a b....ság jutott eszembe :)
2014. febr. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!