Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis nyílt napra oda is...

Ovis nyílt napra oda is elmehetek, ahova nem tartozunk körzetileg? Vagy csak a csoportot választhatjuk mi? Mi történik egy ilyen alkalmon?

Figyelt kérdés
Hogyan zajlik? Csak a szülők járatnak körbe, vagy lehet vinni a gyereket? És a legfontosabb: segít a választásban? Nagyon érdekelnek az élményeitek!
2014. febr. 21. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Bármelyik oviba elmehetsz nyílt napra. Nálunk nem lehetett csoportot sem választani. 2 oviba jelentkeztünk - körzetesbe nem jelentkeztünk, mert a vezető nagyon ellenszenves volt - mégis csak a körzetesbe vették fel.

Az óvónőket sem láttuk, mert nem tudták még, hogy ki lesz, de pozitívan csalódtunk. Két szuper óvónője és 1 még szuperebb dadusa van a kislányunknak, az óvodavezető továbbra is nagyon ellenszenves, de az, hogy imád járni kárpótol érte :-).


Azt mondanám, hogy nem segített az, hogy megnéztünk ovikat. Lett volna lehetőségünk átvinni szeptemberbe az egyik oviba, de már nem vinném. Nézzetek körül, de ne ítélj elsőre :-).

2014. febr. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen ha az adott ovinak van nyilt napja akor ,én a kislányomal mentem el nyilt napra mi a körzetest néztük meg ott már tudták hogy melyik csoport lesz a kiscsoport szeptembertöl ,igy nálunk adott volt melyik csoportba veszik föl az ujakat ,én nekem tetszet a körzetes ovi lányomnak is igy mi oda íratkoztunk be .mi csak a körzetest néztük meg igy hogy segit e választásban több ovi megnézése nem tudom én az ismerösöket akiknek oda járt az oviba gyereke kérdeztem meg mien a leendő kiscsoportos óvonénik,dadusok stb .
2014. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

pont az a nyilt nap lényege,h több helyre is menjetek be-aztán a legszimpatikusabbat kiválasszátok.ha van rá lehetőség-beiratkozáskor szólni kell,h abba a csoportba vegyék fel a gyereket.ez egy egész napos program szokott lenni.délelőtt egy tájékoztatót mond a vezető-utána szétnéztek azokban a csoportokban,ahol van hely szept.-től-és délután,alvás idő után is be lehet menni.-

gyerekkel menj mindenképp,mert az ő szimpátiája nagyon fontos.

hogy miket nézz:elsősorban a pedagógusok személyisége

csoport összetétele,ovin kivüli programok,mennyire nyitottak az új dolgokra,milyen az óvónő beszédstilusa,tapasztalata,stb

remélem segitettem(egy óvónéni)

2014. febr. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!