Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kötelező a lányomat oviba...

Kötelező a lányomat oviba vinni szeptembertöl ha? ( részletek lent )

Figyelt kérdés

Augusztus 25 én lesz 3 éves. Még egyenlőre nem szobatiszta pedig tudja mire van a bili, de leszokott és nem akarja használni. Mivan ha szeptemberbe se sikerül ?


Más.. Az lehet indok az 1 év halasztásra hogy ovóda kezdésnél születik a kistestvére? Vagy egy nem veszik figyelembe? Mert ha lehetne akkor halasztanék hogy könnyebb legyen a nagyobbiknak mert nem lesz könnyű neki egy síró csecsemő mellett a korai kelés, tudnillik ő nagyon jó alvó..


Lehet hogy csak én aggódom túl? Ti hogy csináltátok?


2014. febr. 22. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező oviba adnod 3 évesen, nem kell indokolnod, egyszerűen nem adsz be jelentkezési lapot tavasszal. Jelenleg 5 éves kortól az ovi, elvileg 2015.szeptembertől lesz 3 évesen kötelező.
2014. febr. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg csak 5 éves kortól kötelező az ovi, a három éves kötelező ovi időpontot kitolták 2015-re.

Szóval egyszerüen nem iratod be és kész.

2014. febr. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez biztos? Én azt hittem 2014 töl kötelező.
2014. febr. 22. 22:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Eredetileg úgy volt, de pár hónapja 2015.szeptemberre modosították.


1.vagyok

2014. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen biztos szeptembertől amikor bevezették volna teli volt vele a híradó.
2014. febr. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Na erre kíváncsi leszek!!

Remélem nem ugy gondolják hogy majd 40 fővel indítanak csoportokat?!!

2014. febr. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszokat! Megnyugodtam :) remélem már nem módosítanak ezen.
2014. febr. 22. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!