Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodás fiatok ad valamit a...

Óvodás fiatok ad valamit a lány ovis társainak nőnapra? Szokás adni valamit nekik vagy csak az óvónőnek, dadusnak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 08:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%

Igen. tavaly is adott, Tavaly mindenkinek egy kis cserepes virágot.

Idén a kislányoknak bizu karkötőt fog, a dadusnak,ovisnéniknek virágot.

2014. febr. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
93%
Az óvónénik és a dadusnénik virágot kaptak, és egy kislány kapott virágot, ő a nagy szerelem :)
2014. febr. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Tavaly is vittünk minden kislánynak, idén is viszünk. Papírból és hurkapálcikából csináltunk tulipánt, azt kapott minden kislány. Óvónők, dadus néni még plusz egy cserepes virágot kapott.
2014. febr. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%
Bocs az offért! A lányos anyukáktól kérdezem: Ha tudjátok előre, hogy a kisfiúk visznek valamit a lányotoknak, a lány csoporttársaknak nőnapra, akkor ti megvendégelitek őket valamivel (sütemény, üdítő)?
2014. febr. 24. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
kérdezz utána,mert sok oviban szokás-hogy az óvónénivel-titokban- a kisfiúk gondolnak a lányokra.hajtogatnak valmit,vagy elsétálnak virágért-nálunk ez volt.a felnőtteknek mi is vittünk
2014. febr. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszi, megkérdezem, hogy közösen készítenek-e valamit. Amúgy a csoportban 16 lány van. Ha minden lánynak veszünk egy kis virágot + a felnőtteknek, hát az nem lesz olcsó mulatság.
2014. febr. 24. 10:21
 7/20 anonim ***** válasza:
93%

1.válaszoló vagyok.

Sajnos nem olcsó mulatság. Nekünk idén kb. a 15 kislány,2 dadus+2 ovisnéni+1 logopédusnéni kb.4000Ft költséget fog jelenteni.

Karkötőket 100ft-ért sikerült beszereznem, tavaly 200ft alatt nem kaptam virágot. Így idén azért kapnak a kislányok azt.

Fiam vegyes csoportos,így a lányom is oda jár. Idén úgy gondoltam kis csajszim 2 üveg szörpöt visz be a fiúknak.:)

2014. febr. 24. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
70%
Nàlunk nem hoznak a fiúk semmit. Amúgy 2 lányos anyuka vagyok, és nálunk jóval több a kiadás. Pl. kötelező az összes kisfiút megajàndékozni húsvétkor, míg ők egy 150 ft-os pacsulit szétspriccelnek. Minden ünnepen sütit kell vinnünk, mìg a fiúk hoznak egy 200 forintos üdítőt. Tavaly májusban is ajándékot kellett adni a fiúknak, amìg ők kreppapírt aggattak egy fára..
2014. febr. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a rendszer nálatok kedves utolsó! Nálunk is "kötelező" husvétkor megajándékozni a fiúkat, de szülőin elmondták, hogy vegyen egy-két nagyobb zacskó cukrot, ami egyenként is be van csomagolva, és azt osztogassák. Tehát az egész csoport, legfeljebb 500 ft-jába van a csajoknak.


Az egyéb ünnepségeken meg nincs leosztva, hogy alányos anyukák sütit visznek, a fiusak meg üditőt. Mindenki visz, amit tud/szeretne.


Én fiús anyuka vagyok, biztosan mi is meglepjük a kislányokat valami aprósággal. A karkötő amúgy jó 5let, köszönöm! :-)

2014. febr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok.nem kell mindenképp nagy dologra gondolni.süthettek egy tál sütit-kókuszgolyót-és azzal mindenkit megkinál,vagy egy nagy csokor virág-és minden lány egy szálat kap.vagy lehet kapni olyan rágót,olvadós cukrot,amiben van egy csomó-azt szétosztani 300ft kb.nem túl egészséges,de gondolt a lányokra.de én óvónőként mindig kivittem a fiúkat a piacra-nagyon élvezték,a lányok meg majd össze "pisilték"magukat izgalmukban-hogy hova mehettek a fiúk,és mit hoznak majd nekik
2014. febr. 24. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!