Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodás fiatok ad valamit a...

Óvodás fiatok ad valamit a lány ovis társainak nőnapra? Szokás adni valamit nekik vagy csak az óvónőnek, dadusnak?

Figyelt kérdés
2014. febr. 24. 08:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

3-mas vagyok.

Ha van egy kis időd, akkor nagyon sok ötlet van fent a neten, lehet kreatívkodni.

Mi ezt csináltuk tavaly:


[link]


Csak egy sablon kell, színes papír, hurkapálcika.


Idén is ilyesmit csinálunk, csak már egy fokkal bonyolultabbat.

2014. febr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Mi tavaly, kiscsoportosként az óvónéniknek és a dadusnak 1-1 szál virágot vittünk, a kislányoknak pedig 1 doboz bonbont. Kisfiam minden kiscsajszit megkínált belőle, a többit pedig az óvónők elfelezték és a fiúk között elosztották.

Szerintem idén is ez lesz, mert időm nincs mindenkinek gyártani valamit, venni nem akarok, a bonbon meg olyan nagy költség.

2014. febr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

3-mas és 11-es vagyok.


Idei alkotásunk (most lett kész az első):


[link]


[link]

2014. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól néz ki:)

Elgondolkodtam most én is a hurkapálcika virág készítésen..

2014. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 annamari69 ***** válasza:
Én is arra gondoltam (3 gyerkőc anyukájaként), süti vagy pl. 1 csomag Rafaello, amiből minden kislányt meg lehet kínálni, felesleges költségbe verni magatokat!
2014. febr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Nekem 2 fiam van, az egyik már alsó tagozatos, mi is szoktunk vinni.

Tavaly egy gömb nyalókára, ráceurluxoztunk körbe-körbe 6 becsomagolt cukorkát, majd a szárát betekertük zöld krepp papírral. Úgy nézet ki mint egy virág, nagyon örült minden kiscsaj.

Ovo nénik, tanitó nénik ugyanezt kapták, csak nyalóka helyett, egy-egy Ferreróval.

Nem került sokba, mindenki örült, és a két fiú is jócskán beszállt a munkálatokba.

Én nagyon szoktam az ilyennek szorgalmazni, nálunk nem szokott más hozni, de én szeretném, ha felnőtt korában sem felejtené el az ilyeneket, mert igenis van aminek meg kell adni a módját.

2014. márc. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
53%

Úgy,csináljátok csak a flancot,nincs elég baja a szülőknek.Ez éppen olyan mint a ballagás a bölcsődében!Lassan a gyerek nem születni fog,hanem kiballag az anyja hasából.Ez mind a milliomos emberek kitalációja,mert már nem tudnak mit csinálni jó dolgukban!!!

A Nőnap a nők iránti tiszteletről szól,amit egy ovodás még nem igen tud felfogni,és ne jöjjenek azzal,hogy korán kell hogy megszokja a nőnapi köszöntgetést a gyerek,inkább neveljék becsületre,hogy ne váljon csavargó belőle.

2014. márc. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 pistus válasza:
..........és gyereknapra a felnőttek ajándékoznak. Ez ám a fordított világ.
2014. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Végül a Lidl-ben vettünk 2 csokor tulipánt (555 ft/csokor, 9 szál volt egy csokorban). Ez nem is volt egy őrületesen nagy költség, mégis minden kislány kapott egy szálat és nagyon örültek neki. Az óvónénik, dadusok pedig kaptak 1-1 cserepes virágot.
2014. márc. 8. 14:52
 20/20 anonim válasza:
Vibrátornak örülni szoktak (tapasztalat)
2014. márc. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!