Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mikortól menjen a lányom...

Mikortól menjen a lányom oviba? Jövőre májusban lesz 3 éves, én itthon leszek a kistesóval. Vigyem májustól, aztán nyáron ne, vagy csak szeptembertől. Mikor kell beíratni, idén májusban vagy jövőre?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 23:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok helyre alapból fel sem vennék, az enyém márciusi, de azt mondták, csak szeptembertől mehet.
2014. márc. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nàlunk sem veszik fel azokat a gyerekeket, akik november után születtek. Májussal semmi esély nem lenne. Főleg ha otthon vagy. A rendes tanév meg csak június közepéig tart. Utàna nàlunk pl. összevont csoportok vannak random óvónénikkel. Vagy ügyelet màsik oviban.
2014. márc. 8. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk felveszik év közben is a kicsiket, de én májusba nem adnám be, várnék szeptemberig és akkor kezdjen együtt a csoporttal.
2014. márc. 8. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
egyet értek az előttem szólókkal, semmiképp nem adnám be én sem májusban... épp hogy megszokná, már összevont csoportok, meg szünet az oviban... mindenképp szeptemberben kezdeném járatni...
2014. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szeptembertol kezdje a kiscsoportot. az mar annyira az ev vege.
2014. márc. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Illetve a majus a tanev vege.....
2014. márc. 8. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt neked kell eldönteni, hogy mikortól szeretnéd, ha járna. Az én fiam májusban lesz 3, és december óta ovis. 2,5 éves kora óta.

Egyébként most kellene beíratni, ha a köv. tanévben szeretnéd, ha járna.

Hívd fel az ovit, hogy náluk hogy működik. Mikortól veszik be a gyerekeket.

2014. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jövő szeptemberben kezdje, de nem kell most beíratni, hiszen fel sem vennék. Jövőre áprilisban vagy májusban írasd be és akkor kezdhet szeptemberben (már ha lesz helyük és felveszik).


Ha otthon vagy kistesóval a féltékenység miatt sem vinném, mert ő úgy élné meg, hogy őt lepasszolod oviba, miközben a tesó meg "megkap" téged egész napra.

2014. márc. 8. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
szeptembertöl menjen ,de csak jövö tavaszal kell beíratnod .
2014. márc. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Nagyjából így gondoltam én is.
2014. márc. 10. 08:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!