Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogyan tudnak segíteni az...

Hogyan tudnak segíteni az óvónők az egyszülős családok gyermekeinek?

Figyelt kérdés

Kedves Óvodapedagógusok!

A szakdolgozatomat az elvált szülők gyermekeiről, és az óvodapedagógusok szerepéről írom, ám ehhez interjút kell készítenem a pályán lévő óvónőkkel, amihez a segítségeteket kérném. Ha van köztetek olyan, aki esetleg segítene, és skype-on meginterjúvolhatnám - természetesen név nélkül- az kérem írjon!


Előre is köszönöm!



2014. márc. 15. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Sehogy mivel nem az ő dolguk kezelni a szülők válást. Egyszerűbb és hitelesebb lenne ha bemennél egy oviba és segítséget kérnél ott válaszolnak.
2014. márc. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazából arra keresem a választ, hogy az óvónők mit gondolnak, hogy miben tudnának segíteni? Hogy vajon szerintük mi a legnehezebb az adott családnak, hogy mit lát, hogyan élnek? Tehát konkrétan egy-egy gyermeket vizsgálnék, és keresném a közös csomópontokat.
2014. márc. 15. 10:49
 3/3 anonim válasza:
Én nem tudok neked segíteni, de eszembe jutott egy ötlet, és beírtam facebookon a keresőbe, hogy óvoda. Először ilyen-olyan lapok, bútorgyártók vannak listázva, de utána sorban egy csomó óvoda különböző településekről. Én ezekre az oldalakra írnék üzeneteket, lehet, hogy több sikerrel járnál, mint ezen a fórumon.
2014. márc. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!