Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Oviban a váltóruha mire kell?...

Oviban a váltóruha mire kell? Ha piszkos lesz ami rajta van, akkor lecserélni, vagy abban aludni? Milyen váltóruha kell?

Figyelt kérdés
2014. márc. 17. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Mindenből legyen legalább 1 váltás: bugyi, zokni, póló, pulcsi, nadrág.

Miért kell?

- összekoszolja

- leönti magát

- valaki más önti le

- becsurran a pisi (kiscsoportban még simán előfordul)


Alváshoz nálunk pizsamát kérnek.

2014. márc. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó ha van váltóruha bepisilés esetére vagy a benti ruhát le kell váltani ha kimennek az udvarra játszani.Ott néha tiszta sár lesz a gyerek,bejönnek és átöltöznek.Ebédnél ráborulhat a leves.Abban alszanak amibe reggel otthagytad.Nekünk pluszban 2 szabadidő ruha van bent és 3-4 bugyi meg zokni.Egyszer bent elkapta a hasmenés,felhívtak,de mire beértem már az összes ruháját "elhasználta".Szóval,ilyen esetekre kell.
2014. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Váltóruha azt jelenti, hogy nem az utcai ruhában van benn, hanem egy bent használatosra. Emellett meg "balesetekre" is fel kell készülni, meg arra, hogy a kertben nyakig összesarazzák magukat (szóval szinte teljes ruhatár).
2014. márc. 17. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. márc. 17. 09:09
 5/10 A kérdező kommentje:
Még nem fog ott aludni, csak azért kérdeztem. És ha most bennt harisnyában meg szoknyában lesz, akkor kintre jó egy vékony melegítő, amit felhúz a harisnyára?
2014. márc. 17. 09:10
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is így kérik: harisnyára melegítő, igaz én nem vékonyat adok rá mikor pl. hideg van.
2014. márc. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi, sajnos nekem nemvolt szülői értekezlet, mert év közben adom be, de akkor jó lesz a melegítő.
2014. márc. 17. 14:34
 8/10 anonim ***** válasza:
nálunk azért kell mert ha piszkos lesz vagy leeszi ,ossze koszolja .
2014. márc. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Ezeket sose értem,felnőtt ember vagy..oké hogy ez az oldal arra szolgál hogy kérdésiedire választ kapj,de mégis,nem lenne egyszerűbb mondjuk bemenni és megkérdezni az ovónénit??
2014. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
De egyszerűbb, csak mindenre azt mondja, hogy nemtudom, amit gondolsz. Azt meg én nem értem, hogy ha valaki nem tudja a kérdésre a választ, akkor miért írkál haszontalanságokat? nem lecsezsést, hanem választ várok. Sosem fogom megérteni. Ezzel szerinted segítesz a kérdezőnek? Azt hittem ez egy olyan oldal, ahol kérdezek és aki tudja a választ ír, de sokan félreértik és vitafórumot csinálnak egy-egy kérdésből.
2014. márc. 24. 06:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!