Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hányra viszitek és mikorra...

Hányra viszitek és mikorra mentek a gyereketekért az oviba? Otthon vagytok vagy dolgoztok?

Figyelt kérdés

szabad napotokon viszitek vagy előbb elhozzátok?


akik otthon vagytok, akkor is viszitek ha reggel úgy dönt, hogy ma nincs kedve menni? :)



2014. márc. 25. 21:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szept.óta ovis a kislányom, akkor mentem én is vissza dolgozni. 7-re viszem, az Apukája megy érte 4-re. Ha az Apuja szabadnapos, ő viszi 8 körül, akkor is 4-ig van, mert szereti az ovit. Akkor marad csak itthon, ha beteg.

Én hétköznap dolgozom, de ha itthon lennék sem engedném, hogy ha nincs kedve oviba menni, akkor nem megyünk, mert ez később gondot fog okozni.


3 év 9 hónapos a kislányunk

2014. márc. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%
8előtt általában beérůnk, de van hogy fél9 után, kelteni nem szoktam, itthon vagyok. Pénteken délig van, előtte fél3ig. Akkor is megy, ha nincs kedve, nem kívánságműsor.
2014. márc. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Fél 8-ra viszem, és 1-re megyek érte. Minden nap megy, csak akkor nem, hogyha beteg. Ja és ha az iskolában szünet van, akkor nem jár oviba pedig ott nincs hivatalosan szünet.
2014. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%
Mikor még itthon voltam (fél év kb) akkor változó volt 9-11 között vittem általában. Mióta dolgozom negyed8 körül megy és a párom 3/4 5re megy érte. Most lassan 1,5 hónapja itthon vagyok betegség miatt. De most is ugyan úgy jár. Reggel fél8 körülre és délután 5re megyek érte. Nem kedv kérdése, hogy megy e vagy nem.
2014. márc. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Október óta ovis, fél9-9 körül ér be. Délután 4-fél5-re megyünk érte, attól függően, hogy van -e foglalkozás délután. Pénteken korábban, akkor fél4 körül itthon van. Majdnem 4,5 éves. Én itthon vagyok a kisebb tesójával. Csak fél naposra akartuk beadni, de ő kérte, hogy ott is szeretne aludni. Hónapokig ebéd után jártam érte. Szerencsére van kedve menni.
2014. márc. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi bölcsibe is és majd szeptembertől oviba is fél 6-ra visszük(vagyis viszem),mert 6ra járok dolgozni.Délig vagy kettőig dolgozom,attól függ,milyen nap van.(6 órás vagyok)

Most beteg,de én épp szabin vagyok.

Rossz a koránkelés,de este korán lefekszünk.

Apuka nem tudná vinni,mert bár ő 7-re jár,de egy másik településre kell neki menni.Mi csak felülünk a buszra és már ott is vagyunk a "pajtásoknál" én meg a munkahelyemen.

2014. márc. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Fél nyolcra kell beérni nálunk az oviba. Én háromra megyek érte. Kistesóval vagyok otthon.

Szeptembertől háromnegyed 6-ra kell vinnem, hogy elérjem a vonatot, és háromnegyed 4-re tudok majd érte menni. (bölcsissel ugyanígy lesz) Eléggé félek a koránkeléstől, nem épp egy ideális helyzet, de legalább van munkám, és zárásig odaérek a gyerekekért.

Olyan nincs, hogy azért nem megy, mert nincs kedve. Meg kell szoknia, hogy ez az élet rendje. Viszont egész nyáron itthon lesz, mert újítják az ovit, még szerencse hogy pont utána kezdem a munkát.

2014. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

8:30 és 9 közt érünk be, délután 3 körül megyek érte, kivéve 1 napot mert akkor ovis programja van háromtól, így akkor később megyek.

Nem dolgozom, esti suliba járok,igaz ennek ovi szempontjából csak annyi a jelentősége hogy akkor tudok tanulni, amikor nincs itthon.


Nálam olyan nincs hogy nincs kedve menni. Próbálkozik, de már meg ismerem hogy mikor beteg valójában, mikor színleli hogy ne keljen menni.

Volt már hogy reggel mire kelt már nem voltam itthon vizsga miatt.Apának nagyon ügyesen elő tudta adni a hattyú halálát, mire haza értem semmi baja nem volt.

2014. márc. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Míg dolgoztam 7-re vittem, így éppen beértem fél 8-ra dolgozni, fél 5 körül értem haza, akkor mentünk érte a férjemmel. Mióta itthon vagyok a kicsivel 8 körül megyünk, hogy bent tudjon reggelizni és fél 5 előtt megyünk érte. Fél 4 körül szokták befejezni az uzsit, de amikor ott vártuk, mindig maradni akart még kicsit játszani, így azóta nem sietünk. Van, hogy nincs kedve oviba menni, de próbáljuk vele megértetni, hogy neki ez a "munkahelye", nem kedv kérdése. Ha nagyon könyörög, annyi kedvezményt kap, hogy délben, alvás előtt elhozom.
2014. márc. 26. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Reggel 8kor indulunk itthonról, negyed óra alatt beérünk.

Du. fél 4re megyek érte.

Jelenleg nem dolgozom, mert leállás-átépítés alatt van a cég, de pár hét és újra dolgozom 3 vagy 4 műszakban (az apjával felváltva, hogy tudjuk vinni, hozni).

Nem kívánságműsor, akkor is megy, ha nincs kedve, és nagyon ritkán hozom el délben, általában akkor, ha valahova vinni kell délután (fogászat), vagy olyan vendég jön, aki máskor nem tud (pl. ma a nagymamája). De mikor bábszínházba mennek, akkor is haza szoktuk hozni ebéd után (egy évben 4szer).

2014. márc. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!