Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Dolgozó Anyukák! Nálatok hogy...

Dolgozó Anyukák! Nálatok hogy viseli a gyerek hogy dolgoztok és keveset vagytok együtt?

Figyelt kérdés

4 éves a kisfiam és látom rajta hogy hiányzom neki.

Vasárnaponként együtt vagyunk,minden második szombaton is de hétköznap sokszor csak 1-2 órát találkozunk...:(


2014. jan. 13. 09:02
 1/5 anonim ***** válasza:
3,5 éves a kislányom, szeptember óta ovis. Reggel 7-re viszem oviba, apukája hozza el 3/4 4 körül, én fél 5-re érek haza. Állandóan onnantól a közelemben van. Vagy a karomba akar lenni, vagy az ölembe ül. Én hétvégén mindig itthon vagyok, de akkor kevésbé anyás. Ha fáradt, beteg vagy csak nyűgös, én tudom csak megvigasztalni.
2014. jan. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem is borzasztóan megvisel...sőt engem is!Olyan rossz,hogy előtte mindíg együtt voltunk,mindent együtt csináltunk most meg alig látjuk egymást!

De sokan azt mondják nem az együtt töltött idő mennyisége hanem aminősége a meghatározó!Amikor hazajövök csak az övé vagyok...csak így meg úszok a háztartással :(

2014. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
megviseli
2014. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 zabmester ***** válasza:
Ahogy látom, a fiam természetesnek tartja, hogy napközben ő oviban van, mi szülők meg dolgozunk, nem volt ebből sosem gond. Igaz, azért nem csak 1-2 órát látjuk egymást hétköznap, 4-ig dolgozom, utána megyek érte az oviba, ötre itthon vagyunk. Hétvégén nem dolgozom, csak ha áthelyezett munkanap van.
2014. jan. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim már beletörődtek,csak azt kérdezik esténként,hogy ki lesz itthon másnap.

Még a 12 órázás nem is rossz,de 8 naponta éjszakás vagyok,akkor reggel elviszem őket suliba,oviba,és csak másnap reggel látom őket.

Az éjszakán kívül még akkor nehéz,ha pont úgy van munkanapom,hogy szombaton és vasárnap sem vagyok itthon egész nap.Ezért próbálom az együtt töltött kicsi időt is hasznosan eltölteni velük.

2014. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!