Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Melyik Miskolc legjobb ovija?

Melyik Miskolc legjobb ovija?

Figyelt kérdés

#Miskolc ovi
2014. márc. 28. 23:31
 1/6 anonim válasza:
Senki nem tudja megmondani a legjobb ovit, mert nagy valószínűséggel mindenki azt az ovit mondja ahova ő járt vagy a gyereke. Viszont én tudok egy tényleg jó ovit, nem tudom hogy ez a legjobb, de sokan elégedettek vele. Diósgyőrben a katolikus templom mögött van egy Kisboldgoasszony nevezetű óvoda. Nagyon jó, igaz hogy katolikus, de szerintem ez nem jelenthet problémát. nagyon kedvesek az óvónők, meg minden, és nagyon kedvesen bánnak a gyerekekkel. :)
2014. márc. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Előző válaszoló vagyok, bocsi elírtam, Kisboldogasszony. :)
2014. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Valóban nem volt jól megfogalmazva a kérdés, erre példa az az ovi, amit említettél. A kolléganőm gyereke oda járt és ők például nem voltak megelégedve vele. Akkor inkább úgy kérdezem, hogy melyik oviban fektetik a legnagyobb hangsúlyt a foglalkozásokra, melyikben említik a legtöbb jó óvónőt. Bár, ez utóbbi is szubjektív...
2014. márc. 29. 22:55
 4/6 bstewe válasza:
0%
Miskolcon, még a disznó is rossz...
2014. ápr. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 f.pattj. válasza:
Hát én nem tudom,de melete van Sajószentpéter,én oda jártam a bérházakhoz (sárgalábasházak).Szerintem elég jó!
2014. ápr. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tudm, hogy regi tema, de hatha valakinek kell info meg.


Jozsef utirol, Szent Laszlorol, tapolcairol nem jot hallottam.


En diosgyorbe jartam, de azota nyilvan mindenki kicserelodott es elhunyt, ezert nem tartom merlegelhetoenk azt a szempontot, h "azert viszem oda, mert en odajartam"

2016. júl. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!