Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Az óvodai anyák napjára...

Az óvodai anyák napjára nálatok kik mehetnek? Csak az anyukák vagy a nagymamák is?

Figyelt kérdés
2014. márc. 29. 14:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Nálunk nem lesz anyáknapja szerencsére, mert nem tudnék elmenni.
2014. márc. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk meghívták a nagymamákat is!
2014. márc. 29. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nálunk aki ráér éppen a családból. Mi családunkban általában én intézem úgy, hogy menjek (anyuka) , de van olyan család ahol apuka jön, van ahol nagyi, van ahol két nagyi, van ahol, apa-anya, van ahol senki. (na annál még a szomszéd néni is jobb szerintem)
2014. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nálunk mehetnek nagymamák, sőt dédik is.
2014. márc. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
jöhetnek a mamák is,sőt az apukáktól sem zárkóznak el.
2014. márc. 29. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Persze , hogy mehetnek a nagyik is. Nálunk van egy kislány akinek sajnos már nem is él az anyukája, persze hogy a nagyi azért még el fog menni.
2014. márc. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi, mentek a kezek :-).


Kedves 6! Arra gondoltam, hogy csak 1 személy mehet - mert pl.nincs több hely - vagy mehetnek 2-3 is.

2014. márc. 29. 16:08
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk megmondták,hogy ez CSAK! az anyukáknak szól...se apuka...se nagymama nem jöhet :(
2014. márc. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi Kedves 8! Ez érdekelt, csak nem voltam egyértelmű.
2014. márc. 29. 19:05
 10/12 anonim ***** válasza:
54%

Nálunk egyéni anyákna pja van, ami úgy néz ki hogy előtte mindenki beírja magát egy időpontra, és amikor megérkezik anyuka akkor alap esetben hárman (anya, gyerek, óvónő) kimegyünk az irodába ott mondja el a kis verset és adja át az ajándékot.

Mehet nagyszülő is bármennyi, annyi a kérés hogy ők ott bent csak anyukának készülnek (tavaly Pistikét és egy a gyerkőcök által készített váza kaptunk) hogy ha megy nagymama is akkor annak anyuka vigyen be előre ha szeretné hogy a mama is kapjon a gyerkőctől, és akkor azt az óvónő ugyan úgy oda adja a gyereknek hogy azt adja a nagyinak.

2014. márc. 29. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!