Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen gyakran jönnek a...

Milyen gyakran jönnek a nagymamák látogatóba?

Figyelt kérdés
Ha közel élnek, milyen gyakran mennek át a gyerek(ek)hez?
2014. jan. 17. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Mivel mi ha boltba, postára,oviba,dolgozni megyünk mindenhogyan útba esik a mama így mindennap beugrunk hozzá!
2014. jan. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

anyám nem jön. kb 2 hetente találkozik az unokájával, de van, hogy csak 1x egy hónapban. anyósom nem él már sajnos :(

nagypapákhoz megyünk rendszeresen

2014. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem se jönnek a nagyszülők, mi szoktunk menni havi 1 alkalommal, pedig itt laknak 10 percre. Mivel közölte anyukám, h ő nem vállalja az egy szem unokáját, h én eltudjak menni dolgozni, így én se járok hozzájuk. Soha nem gondoltam volna, h ez lesz. Mi mindig egy összetartó család voltunk és úgy gondoltam, h anyukámból nagyon jó nagymama lesz, de még 1 csokit se vesz az unokának, mikor tudja, h megyünk....
2014. jan. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Februárban lesz 3 éves a lányom, az apai nagyszülei eddig egyszer jöttek el, amikor 2 hónapos volt. Amúgy mi visszük kb. 2-3 havonta. (300 km, és az apával nem vagyunk már együtt, így ritkán jut el sajnos.)

Apukám 2 házzal odébb lakik, talán heti 1x látjuk, jó esetben. Anyukám sajnos nem él.

2014. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem jönnek. Mi visszük őket hetente pár órára. A messzi élő nagyszülő meg havonta jön.
2014. jan. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hetente 2x-3x jon az, aki itt lakik mellettunk, plusz egysrr mi hozzajuk, a tavolabb (ertsd 10 km) lakok havonta 2x, plusz minden szombaton egy delelottre elviszik magukhoz a lanyunkat, mi meg du. Megyunk utanuk a ferjemmel. Mindket nagyszulo sokat dolgozik, aktivak, raadasul az en edesapam kulfoldon, a ferjeme pedig egy nagy zrt vezetojekent, szoval ehhez kepest ez eleg szep szerintem.
2014. jan. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!