Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Másnál is voltak gondok? Óvoda.

Másnál is voltak gondok? Óvoda.

Figyelt kérdés
Kisfiam el kezdte az óvodát.Első héten ebéd után hoztam haza.Ezen a héten minden rendben volt.Majd két hetet nem ment.Beteg volt.Most hétfőn ment újra,de nem eszik az óvodában .Ma sem evett semmit,nem fogad szót,szólnak neki nem mindig válaszol.Csak ívott.Nem hajlandó aludni,nem ül oda az asztalhoz.Nem is értem,hogy mi lett vele.Itthon semmi gond nem volt vele.Persze gondolom,hogy ez most nagy változás neki.Nem tudom,hogy mit tegyek?
2014. ápr. 1. 14:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez eltarthat egy ideig, de egy idő után majd beilleszkedik, türelem.
2014. ápr. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ovono vagyok, teljesen normalisan viselkedik a fiad. Sok ido kell, h valoban beszokjon egy gyerek, az egesz kiscsoport errol szol. Hianyzas utan meg gyakorlatilag ujra be kell szoknia. Ahogy elottem is irtak, turelem!
2014. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Türelmes leszek...
2014. ápr. 1. 21:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!