Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ti ott szoktatok lenni minden...

Ti ott szoktatok lenni minden rendezvényen az oviba? Ma például barkácsolás lesz délután, de nem igazán szeretnék ott maradni.

Figyelt kérdés
2014. ápr. 11. 13:54
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem, csak a "kötelezőkön" pl anyáknapja! az ilyen barkácsoló, szöszmötölőre sose megyek, többször volt probléma,hogy bementem pl fényképezkedés miatt, és nagyon sírt a fiam,mert én hazajöttem,és Ő nem jöhetett.
2014. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is barkácsdélután lesz. Csak sajna a fiam lerobbant mára, így nem tud ott lenni. Mi bánjuk nagyon :(

Szerintem ez jó, évente 2x van, gyerek imádja, mi kibírjuk.

2014. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én mindég ott vagyok. Nálunk hétfőn lesz a húsvéti készülődés délután (vagy délelőtt, be kellett írni, ki mikor tud menni), anyák napi készülődés szokott lenni, adventi készülődés és ősszel valamilyen gyümölcs vagy zöldség nap. barkácsolunk, mókázunk a gyerekekkel együtt,
2014. ápr. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igyekszünk minden ovis rendezvényre elmenni. Szerencsére elég sok mindent szervez az óvoda.

Ősszel sportnap szokott lenni, akkor szülők-gyerekek együtt versenyeznek. Jó móka szokott lenni.


Ősszel szokott még lenni egy rendezvény egészségnap címen, szülőknek egy előadás, gyerekek addig játszanak, majd utána megnézzük az alkotásokat, még készíthetünk velük pár dolgot, majd gofrizunk, palacsintázunk...


Adventi készülődés együtt, karácsonyi fadíszítés mindig a szülők feladata, jókat szoktunk szórakozni.


Tavasszal együtt ültetünk, kertészkedünk.


Ma pl. könyvbörze volt.

2014. ápr. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is évente kétszer szokott lenni barkácsdélután. A fiammal még nem voltam, ő most kezdte a kiscsoportot, de a lányommal nagyon élveztük mindig, ő tavaly ballagott el az oviból. A sírással nincs gond, mert az ilyeneket nálunk mindig délutánra szervezik, így a végén együtt hazajövünk. Ha nem élvezném, akkor is elmennék, mert biztos ramatyul érezné magát a gyerekem, ha minden anyuka/apuka ott lenne, csak az övé nem.
2014. ápr. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha a kislányunknak van kedve hozzá, akkor igen. Nekem az a jó, ha ő jól érzi magát, nem azért maradok ott, hogy én szórakozzak. Évente 2-3 alkalommal van ilyen, azt ki lehet bírni. Ha hétköznap délutáni program, azt kihagyjuk, de pénteken maradunk.
2014. ápr. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
igen,de ezek délután vanak és hétköznap.
2014. ápr. 13. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
evente nehany ilyen delutant ra lehet szanni a gyerekre igazan, ha mar a nap tulnyomo reszet az ovodaban tölti a szülei nelkül, en a testvereim ovis-iskolas rendezvenyeire jarkalok el neha, mert anyam nem megy el meg ertekezletre sem, de en nem hagyom, hogy olyan arvanak erezzek magukat L/19
2014. ápr. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!