Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi történik, ha 2 óvodába...

Mi történik, ha 2 óvodába iratom be a gyereket?

Figyelt kérdés
Természetesen csak az egyikbe járna, de a kozelibe alig vesznek fel valakit, sok a protkos, a masik pedig jobb ovi.

2014. ápr. 18. 16:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is most fogom beíratni,nekem azt mondták nyugodtan beírathatom mind a kettőbe,és ha mindkettőbe felveszik akkor eldöntöm melyikbe megy,a másiknak meg jelezni kell hogy oda nem megy,de nem tudom,hogy személyesen-e,gondolom igen.
2014. ápr. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi is kettőbe írattuk be annak idején. Nem volt belőle gond. Egyikbe felvették, másikat lemondtuk.
2014. ápr. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi, de mi a helyzet a sorrenddel? Tudjatok, a jelentkezesi lapon be kell jelolni 3 ovit, s tovabbkuldik a kovetkezore..
2014. ápr. 19. 07:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt jelentkezési lap tavaly, csak bementünk a kinézett oviba, ott felírták a másikat, ha esetleg nem vennék fel ide, ezek szerint városonként eltérő a beíratás rendje.
2014. ápr. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Valami nagyon nem kóser most,mert elvileg csak egy oviba kell bemenni amibe a legjobban szeretnéd beiratni,a többibe nem.Én sem értem már,hogy van,eddig azt hittem minden oviba be kell menni,és nem fogják tudni hova/hányba adtam még be.
2014. ápr. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!