Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha vannak itt Óvónők, válaszol...

Ha vannak itt Óvónők, válaszolnátok a kérdésemre?

Figyelt kérdés
Hogy viselkedtek az olyan gyerekekkel akik sokat sírnak reggelente.Nehéz beszokás után is sokszor megy a sírás reggelente.Illetve mennyire normális ez,hogy szeptember óta még mindig sír a gyerek reggelente?
2014. ápr. 21. 21:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ovoneni vagyok:-) Tulajdonkeppen az egesz kiscsoportos ev a beszoktatasrol szol. Van akinek konnyebb van akinek nehezebb. Sokszor elofordul az is, h a siras anyanak szol de amint o elmegy a kicsi par perc mulva abba is hagyja es megy jatszani. Volt olyan gyerekem aki egyszeruen nem tudott beszokni, par honapig meg otthon volt es aztan jott csak. En ugy gondolom, h vegtelen turelemre van szukseguk ezeknek a gyerekeknek hiszen nagyon sok uj dolog szakad a nyakukba. Uj hely, uj emberek, szabalyok...stb. es minden anya nelkul.
2014. ápr. 21. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Szintén óvónő. :) Egyrészt maximálisan egyetértek az előző hozzászólás írójával... De hogy a konkrét kérdésre is kapj választ: én bohóckodós-szeretgetős fajta vagyok. Úgy gondolom, a legtöbb gyereknél beválik az, ha elvonod a figyelmét valami kis huncutsággal, gondolok itt csikizésre, viccelődős beszélgetésre vagy egy nagy ölelésre. :)

Egyszer még CsaNában volt egy gyerekem, aki erre nem volt vevő, ő közölte (2 és fél évesen), hogy ő most beül a sarokba, sír pár percig, addig hagyjam békén, aztán majd jön. És tényleg ez történt! :D Sírt 10 percig, majd odajött, h mi lesz a reggeli és leveszem-e neki azt a babát a polcról...

2014. ápr. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!