Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Decemberben lesz 3 éves a...

Decemberben lesz 3 éves a lányom. Úgy néz ki nem vették fel az óvodába, ahova beírattam. Mit tehetek? Nagyobb testvére ide jár, és januártól dolgoznom kell (ene).

Figyelt kérdés
2014. máj. 5. 21:54
1 2
 1/12 Nosco ***** válasza:
36%
Mi az, hogy nem vették fel???? Mivel indokolták?
2014. máj. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Helyhiány.
2014. máj. 5. 22:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Írj fellebezést, nekem is így vették fel végül a lányomat.
2014. máj. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Megértem én ezt, csak azt nem tudom mihez kezdek utána. Itthon maradok, oké, de 0 bevétel, nem lesz tb-m stb. ?
2014. máj. 5. 22:14
 5/12 A kérdező kommentje:
Ha fellebbezek lesz hely? Azt mondták, várjak szeptemberig, hátha "kiesik" valaki. Na de ha nem? Még van pár hónap, de egyre jobban félek. Sose voltam "munkanélküli". Ilyen esetben ugrik a munkahelyem?
2014. máj. 5. 22:16
 6/12 anonim ***** válasza:
Fellebezd meg,hátha felveszik oda,más esetben én már most keresnék neki másik óvodát,ha tényleg fontos,hogy dolgozni menj.Szar ügy amúgy,én is ma írattam be,ahol lakunk külváros (ráadásul vidék),azt gondoltam kapásból felveszik,erre azt mondta az óvodavezető,hogy nem tudja garantálni annyi gyerek van.Kíváncsi leszek...
2014. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem attól lesz hely, de ha adódik hely( nálunk pl. Októberben ment el egy kisfiú, mert külföldre költöztek), akkor azokat veszik előre, akik fellebeztek.
2014. máj. 5. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Rendben, átgondolom ezt is. Másik ovi nem nagyon jön szóba, mert ez van közel, és nem is esik útba másik, na meg a testvére is idejár. Ha mégis itthon maradok még egy évet, és csak jövő szeptemberben megy akkor gondolom nem nagyon lesz hova visszamennem dolgozni. Azt sem tudom mi ilyenkor a teendő.
2014. máj. 5. 22:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy ismerősöm járt ugyanígy 2 éve, ő fellebbezett, de nem vették fel a lányát, helyhiány miatt. Neki azt mondták, a körzetes bölcsőde köteles felvenni a gyereket. Végül ők magánoviba adták egy évre.
2014. máj. 6. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Bölcsibe nem szívesen vinném már, meg hát 3 évesen nem is odavaló. Na majd meglátjuk, tegnap beszélgettünk a férjemmel este, még családi napközire gondoltam, vagy magánovira, de az utóbbi 13 km tőlünk, az napi 26 km autózás, és kajával együtt 50ezer ft. Nekem mellette dolgozni járni még 10-15 km. Biztos kialakul majd, csak most olyan kilátástalan.
2014. máj. 6. 11:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!