Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A kisfiam október 14-én tölti...

Csöpség kérdése:

A kisfiam október 14-én tölti a három évet. Akkor most be kell iratnom, vagy majd csak januártól lesz óvodaköteles?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 24. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyenlore meg 5 eves kortol kotelezo az ovi, 2015. szeptembertol kotelezo 3 eves kortol.
2014. ápr. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Először is, mit szeretnél? Szeretnéd, hogy menjen oviba?

Mert akkor ott érdeklődj, ahová be szeretnéd íratni.

Ugyanis ahány óvoda, annyi lehetséges mód van az óvodakezdésre.

Ahová az én fiam jár, ott speciel, már 2 és fél éves korban beveszik az oviba a gyereket, ha szobatiszta. Tehát ha egy gyerek nem tölti be még szeptember előtt a 3-at, csak októberben, novemberben és így tovább, akkor is kezdheti szeptemberben az óvodát (ha szobatiszta), függetlenül attól, hogy még nincs 3 éves.

De ha te szeretnéd, hogy kezdjen az oviba ősztől, akkor igen, most májusban majd be kell íratnod.

De ezt mondom, a területileg illetékes óvodától kérdezd meg, hogy ott mi hogy van.

2014. ápr. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Be lehet iratni most,létszám miatt is,3évét betölti onnantól járhat....(itt legalább is igy van.)
2014. ápr. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most még nem kell vinned oviba, de már most írasd be oda, ahová majd vinni szeretnéd, mert lehet, hogy akkorra már nem lesz férőhely.
2014. ápr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 2011. október 21-én született, most volt áprilisban a beíratkozás... 2 hét múlva derül ki, hogy felvették-e.

De nem kötelező már most beíratnod, csak egy lehetőség!!!

2014. ápr. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!