Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Jól beégtem. Más is volt már...

Jól beégtem. Más is volt már ilyen hibbant pont az óvónők előtt?

Figyelt kérdés
Ma volt beiratkozás. A fiam lakcímkártyáját otthon hagytam. Magamat írattam be a gyerek helyett és még a születési dátumát is elírtam és amikor szóltak még hezitáltam is, hogy mikor van. Este nem aludtam, de már magyarázkodni se mertem.

2014. máj. 12. 17:08
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Vasárnap voltunk szülinapi bulin, az anyukák rendszeresen elfelejtették a gyerekük nevét :) Hangzott el ilyen is, hogy "gyere ide te kislány ott, hogy hívnak?" a saját gyerekére :) Persze nagy röhögve, de tényleg nem jött a szájára a kislány neve :) Pedig nem is ivott :)
2014. máj. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Kicsit más szitu, de elég égő:

kérték a bölcsiben, hogy írjam össze, hogy miket mond a gyerek már.

Melóhelyen írom a listát, testrészeknél tartok, nagyon koncentrálok, a kollégám kérdez valamit közben, én meg automatikusan kimondtam hangosan azt, amit éppen írtam: cici. :D :D :D

2014. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Ó, nem csak veled fordul elő ilyen... Én eleinte rendszeresen összekevertem a dadák nevét, és épp a rosszra akartam tanítani a gyereket :)

Történt ilyen is: tél, indulás előtt, gyereken rajtam is kabát sapka, lépünk ki az ajtón, erre a gyerek, "Anya! Papucs!!!" Elfelejtettem a csizmát ráadni.... :D

2014. máj. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem volt az irattartóban a taj kártya.Szépen megkerestem,kitöltöttem és másnap a beíratásnál látom,hogy a nagyobbik fiam kártyáját kerestem meg és írtam be,míg a kicsié az irattartóban volt.

Tegnap az oviban mondta a kislány,hogy a fiamra csak az egyik váltócipőt adtam rá a másikon rajtamaradt a kinti :-) hááát

Sztk kartonozó: első fim évszámát és második fiam születési hónapját napját diktáltam.

Szintén sztk: Sógorom 1996-ban született.Én 1986-ot diktáltam és értetlenkedtem miért nincs a gépben.

2014. máj. 14. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Az óvónők értik meg a legjobban a szórakozottságot, mert nekünk minden nap 100 felé áll a fejünk...úgyhogy nem ciki! :D
2017. nov. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!