Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akik távolabb laknak az...

Akik távolabb laknak az óvodától, és nincs kocsijuk: hogy oldjátok meg a gyerekek szállítását? Mikorra értek be dolgozni? Mennyire működik ez a rendszer?

Figyelt kérdés

2014. máj. 15. 14:41
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
tömegközlekedéssel
2014. máj. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

7-8 km az ovi(egyenlőre bölcsi).

A busz tőlünk 1,5 km-re van,végig köves út,oda bicajjal megyünk.10 perc alatt max. ott vagyunk.Felszállunk a buszra,leszállunk,ez is kb 10 perc.Utána 2-3 perc a bölcsi(ovi mellette van)

6-ra járok dolgozni,5kor indulunk.

Ha nagyobb lenne a távolság,akkor is így lenne,csak hamarabb kellene indulni.Ha jó idő van,biciklivel megyünk,akkor is 5kor indulunk.Van autó,de semmi értelme,kisváros külterületén lakunk;bevásárolni használjuk inkább meg rokonlátogatásra,mert messzire lakik mindenki(50-150 és 200 km-re)

2014. máj. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Kisvárosban lakunk, itt nincs tömegközlekedés, viszont sokan járnak kerékpárral, így mi is. Amíg nem tudott kétkerekűvel biztonságosan menni az úton (kerékpárút, nemcsak kerékpársáv), addig én vittem hátul ülésben.
2014. máj. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsi 2.-ik de ha 6ra jársz dolgozni,akkor mikor rakod le a gyereket a bölcsinél????
2014. máj. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van kocsink és reggel azzal megy,de legkésőbb 6:45-re ér be az oviba.Apa viszi,én itthon vagyok. Viszont délután séta van haza,ami 1,5-2 óra és boltba nem megyünk és sehova. Borzasztó ilyen időben és már unom.Ráadásul van egy rész,ahol kikerülhetetlen a hömpölygő víz. De ha minden okésan sikerül,akkor jövőre már én-viszem hozom a gyerekeket,mert lerakom a jogsiit.
2014. máj. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 6-ra járó vagyok:

Kisváros külterületén élünk,a buszhoz 5:05-5:10 körül indulunk(max) 5:20 kor jön a busz,5:30kor szállunk le és 35-re ott vagyunk a bölcsiben(a megállóban van a bölcsi)

Nagyon kell sietni,mert 5:50kor már el kell jönnöm,hogy nyitni tudjak 6-kor,de kb 3 perc a munkahely.Így néz ki kb a dolog,bicajjal egyszerűbb,mert nem vagyok ennyire kiszámolva,tudunk hamarabb indulni.Ja és fél 6tól van bölcsi nálunk,dajkanéni van olyankor és ha bicajjal megyünk,mi vagyunk az elsők;de legalább nem kell kapkodni.

2014. máj. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
és olyankor még visszaaltatják a gyermeked??hogy bír szegény olyan korán kelni??
2014. máj. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem mindig alszik vissza,sőt; nem ps az egyetlen,aki ilyen korán megy.5-6 gyerkőc van,ők eljátszanak gondolom,7körül meg jönnek a többiek.

Nagyon korán fekszünk le aludni,olyan 7 körül van fürdés,akkor már mindenki álmos;még a férjem is :-)

Én 4kor kelek,a gyerkőc fél5kor.Hozzá lehet szokni egyébként,én is így nőttem fel és sajnos nem tehetem meg,hogy munkahelyet váltsak,mert vagy sokat kellene utazni és akkor egyáltalán nem tudnám megoldani a bölcsi/ovi gondot,vagy 12 órás lenne,váltott műszakban,a gond nem oldódna meg...

Cserébe én csak délig dolgozok(2 hét)vagy 14 óráig(ez a másik két hét) és miénk a délután;6 órában vagyok;nem keresek sokat,de örülök,hogy vissza vettek,fél évvel később már nem lett volna biztos.

2014. máj. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerencsetek van az ovival hogy ilyen koran mar vinni lehet, nalunk 8.20-kor nyitnak.
2015. okt. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!