Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Megvertek az óvodában mit tegyek?

Megvertek az óvodában mit tegyek?

Figyelt kérdés

Egyik kisfiu apukája nagyon agressziv,korábban páromat bántotta amiböl rendőrségi ügy is lett.Utána kiderült h a gyerekeink egy csoportba járnak,azota nem bir elmenni mellettünk,örökké lökdös,leköp az utcán és hasonlok.

Tegnap is fellökött az öltözőben,utána meg megpofozott mert mikor fordultam ki csoportszoba ajtajábol,hozzáértem a fia ruhájához.

Sajnos kamera nincs,pont becsukta az ovónő az ajtót,igy senki nem látta.

Rendőrség nem tud tenni semmit,mert nincs tanu,és garázdaságnak se minősíthető,mert nem nyílt utcán történt.


2014. máj. 21. 06:01
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha legközelebb mész az oviba, vigyél kamerát és vegyél fel mindent. Nem védekeztél? Mert a zajokra azért csak visszanyithatta volna az ajtót az óvónő.
2014. máj. 21. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
megpofozott,aztán sietve távozott,hiába kiabáltam,bent nem hallották a gyerekzsivajban
2014. máj. 21. 06:26
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
Persze, ez rendkivul hihető es életszerű.....
2014. máj. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
nem kell elhinni.....de azota nekem kattog az állkapcsom.
2014. máj. 21. 06:30
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
A kiabálást biztosan hallották volna. De nem védekeztél? A "megpofozott" nem csak egy pofont jelent, bár már az első pofonra emelő kezet is ki lehet védeni, nem hogy a többit. Hol volt a gyereked?
2014. máj. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
Hát üssetek vissza!
2014. máj. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Hat ne haragudj se en mar reg kivertem volna a balhet, ennyi ideig hagyod, h bantsanak?? Kicsit furi nekem, h lokdosnek, lekopnek te meg nem teszel semmit. A masik, h a parod se tesz semmit ha teged bantanak? Az en ferjem egy percig se hagyna, h barki bantsom engem!
2014. máj. 21. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
79%
Sajnos senkinek nem hiányzik a balhé,így az óvónők sem fognak melléd állni, hiába várod tőlük,hiszen pedagógusként én sem tenném,főleg ha kisebbségről beszélünk, mivel már megtapasztaltam,hogy a törvény rájuk nem vonatkozik.Ha az apuka ilyen,milyen lehet a gyerek?????Én átíratnám másik csoportba,oviba tuti.Az agresszív emberekkel nem tudsz mit kezdeni,mégha kamerázol is,semmit nem jelent a bíróságon,főleg ha nem vagy közszférában dolgozó,vagy egyéb, akik bántalmazását szigorúbban veszi a törvény.
2014. máj. 21. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Az elsöböl rendörségi ügy lett, a többin3l meg nem volt tanu, nem tettet igy semmit a rendörségen.egy pofon volt,és apuka rögtön leléoett, visszatartani se lehetett, ö 120kg amugy én meg 60.

Vezetövel beszéltem, de nem mernek semmit tenni mert tudjàk h milyen agresszív.

Pàrom se egy hatalmas ember h magàt vele szemben megvédje, hazajött melobol, bementünk a rendörségre, de hàt feleslegesen.

2014. máj. 21. 07:47
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
nincs másik ovi ahova járhatna a gyerek?
2014. máj. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!