Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mi a szokás egy óvodában, ha...

Mi a szokás egy óvodában, ha valaki tetves lesz?

Figyelt kérdés
Tegnap ültünk a megállóban és szokás szerint a lányom haját piszkáltam, mikor láttam, hogy valami van a hajában... Egybôl jól átnéztem ott helyben és serke volt a hajában... még nem volt sok, de maga a tudat, kiborító volt... kipucoltan még tegnap a haját, reggel át is néztem megint, le ia kezelem, van pedexünk... De ha valaki tetves, hát nem kéne kipucolni a fejét? Vagy szólni, hogy 'valaki tetves, figyeljék a gyerekek haját' vagy valami? :/ Megértem, ez bárkivel megeshet... De nem csak a márkás ruha, a szép autó meg ilyenek a fontosak..... :(

2014. máj. 27. 08:28
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Reklamálhatnék olyanért, amit elmulasztok én is? Nem! Tehát természetes, hogy jelzek és kezelem, nem viszem óvodába.
2014. máj. 28. 10:22
 12/12 anonim ***** válasza:
Be kell szólni az óvodába,hogy fejtetű van a gyereked hajában. Ennyi. Amig ki nem pusztitod teljesen,addig nem mehet oviba. Ja, Nálatok az összes családtag haját le kell kezelni, az ágyneműket 60 fokon kimosni, a ruhákat is,amik rajtatok volt, kipórszivózni,felmosni alaposan.
2014. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!