Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Minden kisgyerek ad évzárón...

Minden kisgyerek ad évzárón virágot az óvónéniknek, vagy csak aki ballag?

Figyelt kérdés
2014. máj. 28. 19:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy irok de engem is nagyon érdekelne a válasz mert kiscsoportos a fiam.
2014. máj. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nekem is. Csak azért nem kérdezem meg az oviban, mert szeretnénk olyan dajkának is adni, aki nem hivatalosan dolgozik ott, és meglepetés lenne, és emiatt nem kérdezhetem meg az oviban!
2014. máj. 28. 19:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Az évzárón lesz közös ajándék az egész csoporttól (vegyes csoport). Amikor utoljára megy a fiam az évben, junis közepén, akkor visz virágot az óvónéniknek (nyilván nem kötelező, de én nagyon elégedett vagyok) A nagyoktól akik iskolába mennek, búcsúajándék lesz aug végén, mert valaki jár még a nyáron.
2014. máj. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem ,nálunk csoport szintü ajándékozás volt.kiscsoport
2014. máj. 29. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem középső csoportos a kisfiam. Szereti nagyon az óvónéniket, tavaly mi vittünk virágot, és rajtunk kívül még kb 8-10 gyerek vitt.
2014. máj. 30. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!