Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Fiamat nem vették fel az...

Fiamat nem vették fel az oviba, ha fellebbezzek, de nem megyek vissza dolgozni, miket írjak be?

Figyelt kérdés
3 éves (nem kötelező)tudom,csak a bátya is 3 évesen kezdte,van fél éves tesója vele vagyok itthon.
2014. jún. 4. 14:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Milyen indokkal utasították el?
2014. jún. 4. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak helyhiány miatt utasÍthatják el,más miatt nem.
2014. jún. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ha nem mész vissza akkor ne fellebbezd meg!

sokan meg fogják, akik mennének vissza dolgozni, legyél rájuk tekintettel és bírd ki azt az egy évet. vagy keress családi napközit.

én is azt gondolom, hogy 3 évesen már kell a közösség, de ha helyhiány van akkor nem az kapja a helyet akinek nem életbevágó.

na meg tényleg, igazából semmire nem tudsz hivatkozni, arra lehetne, ha dolgozol és nincs hova elhelyezni vagy szüksége van a közösségre mert le van maradva, pl. nem beszél...

2014. jún. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mindenkinek köszönöm.Helyhiány miatt utasították el.
2014. jún. 5. 11:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Én sem fellebbeznék, mert még otthon vagy a kicsivel. Az én gyerekeim között 1 év van. Mikor a fiam betöltötte a 3-at, akkor a lányom 2 éves volt, lejárt a gyed, mentem vissza dolgozni. A fiam nem vették fel az oviba helyhiány miatt, ugyanakkor azért sem, mert a lányommal otthon maradhatok még gyesen 1 évet, nem kötelező dolgozni, hogy az igazgatónő szavaival éljek. Fellebbeztem, végül nem lett elküldve, mert lett mégis hely a fiamnak, mert valaki visszamondta a felvételt, de gondban lettem volna, mert már szeptemberben dolgoztam volna és a nagymamának 2 gyerekre kellett volna vigyáznia, ami nem egyszerű. Persze, ha megtehettem volna, hogy gyesen maradjak, akkor nem lett volna gond, hogy otthon marad még 1 évet a fiam.
2014. jún. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert csak ezt írhatják rá, hogy helyhiány. Az én lányomat sem vették fel, de tudom, hogy más protekciós bekerült úgy, hogy otthon van a kicsivel. The life is su cks.
2014. jún. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!