Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Vinnéd a gyereket oviba...

Vinnéd a gyereket oviba nyáron, ha sokat hiányzott eddig is?

Figyelt kérdés
Ha meg tudnád oldani hogy otthon legyen,viszont nincs testvére és szeret oviba járni,viszont összevont csoport van,ami nem igazán jó!(Nem saját óvónő,nagyobb gyerekek stb) Te vinnéd,vagy inkább majd csak összel?
2014. jún. 22. 15:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak ősszel.
2014. jún. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ősszel.
2014. jún. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nálunk nem kívánság műsor. Én egyébként sem tartom jó dolognak ezt a hosszú iskola/óvoda szünetet, teljesen felesleges inkább lenne év közben pár nappal több szünetük. Nálunk ténylegesen szünet júli 24-től augusztus 8-ig van akkor itthon lesz, azon kívül megy egész nyáron 8-16 óráig. Lenne aki vigyázzon rá, nagyszülőknél is ellenne de én nem akarom. Így legalább gyerekek között van, játszhat egész nap, minden nap van főtt kaja stb...minthogy a mamánál tévézzen, laptopozzon, édességgel tömje magát és egyedül legyen, mert sajnos nincs korabeli gyerek a családban.
2014. jún. 22. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Én csak a gyerekek miatt,az ovis barátai miatt szeretném ha menne,nekünk sincs társaság és már 1 hónapja amúgy se volt oviban :( Nagyon hosszú igy a szünet...
2014. jún. 22. 18:04
 5/6 anonim ***** válasza:

csak azért, hogy gyerekek között legyen, nem vinném ügyeletbe! ha meg otthon vagy, lehet nem is viheted, nálunk legalábbis csak azok vihetik akik dolgoznak.


játszótéren reggel, este ilyenkor sokan vannak, strandol is rengeteg gyerek van, bőven elég ennyi társaság nyárra :)

ha nem dolgoznék, nem is gondolkodnék ovi ügyeleten ;)

2014. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ápolónőként én azt mondanám, h. vinném. - Ez erősíti az immunrendszerét is. - Ha őszig nem mentek, szinte biztos, h. kezditek újra a betegeskedést... - Kitartás!!
2014. jún. 24. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!