Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovis zsák? Hogyan? Honnan?

Ovis zsák? Hogyan? Honnan?

Figyelt kérdés

Kisfiam szeptemberben kezdi az ovit és kérnek vállfás ovis zsákot. Abból csak egy fajta létezik? Mert nem adták meg a méreteket. Ha veszek anyagot és elviszem varrónőhöz és megmondom, hogy csináljon belőle ovis zsákot és lepedőt, tudni fogja?

Köszönöm.


2014. júl. 10. 10:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Amekkora a vállfa. Én lemérnék egyet egy Auchanban vagy Tescoban, a varrónő szerintem nem tud méreteket magától, akkorára varrja amekkorára kéred, szerintem zsebbel csináltasd, praktikus :)
2014. júl. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fent neten is találsz szabásmintát és méreteket!Googel....
2014. júl. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első köszi!


Ismerem a guglit, köszi, szabásminta nem kell, nem én fogom megvarrni. Nem méreteket szeretnék, azt kérdeztem, hogy csak egyfajta méret létezik-e.

2014. júl. 10. 13:52
 4/7 anonim ***** válasza:

Bármekkora lehet.

Amekkorát kérsz.

A szekrénybe biztos befér.

A hossza legyen kényelmes, kb 60 centi, hogy a gyerek tudjon benne kényelmesen túrni.

Szélesség, kb mint egy kisebb felnőttvállfa.

Legyen zsebe elöl-hátul.

2014. júl. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2-3 hét mulva vehetsz a tesco,auchanban is készt .
2014. júl. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi nyilt napon lemértük a szekrény mélységét s azalapján csinálta meg a keresztanyum a zsákot. De jól is tettük,mert pl nálunk 35centi mély csak a szekrény. Igy az ikeás gyerekvállfát vittük és arra "varrta" rá a zsákot.
2014. júl. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a röltexben vettem készen, de meg is varrták volna, ha másik anyagot választunk. Az a tapasztalatom, hogy a gyerekvállfás méret kell.
2014. júl. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!