Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Házilag varrott ovis cuccok...

Házilag varrott ovis cuccok (tornazsák, ruhás zsák, ágyneműhuzat stb. ) érdekelné a nagytöbbséget, pénzért? Közvéleménykutatás.

Figyelt kérdés
Az érdekel hogy egyáltalán érdemes lenne-e ilyesmibe belefognom,mennyire vevők az emberek a nem bolti,esetleg még olcsóbb általam varrott holmikra.ha esetleg érdeklődnél is,szólj!köszi a véleményeket!
2011. ápr. 3. 19:59
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem aki úgy van vele, hogy ilyet szeretne (akár anyagi megfontolásból, akár azért, hogy egyedi legyen) az megvarrja magának otthon, mert azért valljuk be, egy tornazsák azért nem olyan nagy kihívás.

Mások pedig megveszik boltban.

Viszont ha úgy gondolod, gyárts néhány 'mintapéldányt', és tedd fel a meska.hu -ra (itt mindenféle handmade dolgokat árulnak)! És ott úgyis meglátod, h van -e kereslet. Esetleg felajánlhatod, hogy belehímzel ovis jelet, vagy monogramot, így téve még egyedibbé.

2011. ápr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az az igazság, hogy a multiknál már júliusban 150-200 ft egy olcsóbb tornazsák, a oviszsák pedig már 300 ft-tól kapható, ennyiből az anyagot sem tudod megvenni. Tehát az egyetlen - szerintem - járható út, ha egyedi, ha úgy tetszik "extra" terméket készítesz. Ha valamin látszik, hogy jó anyagból, sok figyelemmel készítették, akkor szívesen megveszem drágábban is, mert hosszú távon olcsóbb, ha a kistesó is használhatja majd az oviban. Ez persze csak feltételes az én esetemben, mert én magam varrtam meg mindent, de sokaknak nincs varrógépük.
2011. ápr. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!