Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Szerintetek drága ez az ovis...

Szerintetek drága ez az ovis ágynemű szett? Soknak tűnik az összeg, de végülis benne van, ami kell. Mik a tapasztalatok, ki mennyiért szerzi be?

Figyelt kérdés
[link]
2014. júl. 11. 07:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem drága, de érdeklődj előbb az ovinál, mekkora ágyneműt, lepedőt kérnek. Vagy pl. nálunk nem kértek oviszsákot, mert azt az ovi adja, így az felesleges lett volna megvennem.
2014. júl. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont azt akartam írni, mint az első! Nálunk speciális méret van és párnát nem is "kell" vinni, csak ha a gyerek igényli. Amúgy én 3200-ért varrattam az ovi által kért dolgokat, a lepedőt, a takarót és a párnát. Ovis zsákot a mamától kapott, de van aki nem is használ ilyet. A jelet a többség pedig már rég nem belehímzik az anyagokba, hanem alkoholos filccel rákanyarítják a jelet.
2014. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nagyon drága. Ha belegondolsz, ebből az ágynemű kerülhet a legtöbbe, azt én 2500-3000 körül láttam, ami tényleg szép pamut, olyannál, aki maga varrja. Lepedő: lehet, hogy a ti ovitokba se jó a gumis, nekünk se volt jó... Amúgy tescoban vettem 2db gumisat összesen 600-ért! Oviszsák - megvettem, kár volt, nem is fér el rendesen, ismerősöm anyukája varrja őket és árulja, 500 ft volt. Tornazsák pedig nem is kellett nálunk.
2014. júl. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk: én vettem egyedi, jellel hímzett oviszsákot és tornazsákot, az tényleg nem volt olcsó. Paplanhuzat nálunk nincs, pléddel alszik a fiam. Vékony párnát és gumis lepedőt vettem egy olyan helyi boltban, ahol ilyeneket gyártanak, méretre. A párna és lepedő mintája egyforma, így megismeri. A lepedőből pl kétféle volt, én a vastagabbat vettem, ott két réteg mintás pamutvászon között flíz béllet is van, puhább, melegebb.

ovisjelet innen vettem, matricás, rávasalható, bevarrható: [link]

a cipőjelölőjük mindent kibír

2014. júl. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

N szoktak Ovis zsákot kérni az oviban, mert vagy adnak, mindenkinek egyforma van, vagy szekrény van fogással, ahová pakolhatsz.

Sok helyen adják a plédet, neked csak a huzatot párnát kell vinni.

Na meg a gyerekek szeretik a mesefigurát, mint pl. Eperke, Hello Kitty, Tűzoltó Sam.... Mint a gyerek mintás dolgokat.

Inkább vegyél egy sima ágynemű huzatot, meg lepedőt.

2014. júl. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk meg van szabva a méret, és lepedő is 70×140 kell. Ráadásul lepedőből és huzatból két garnitúra kell, mert balesetek bármikor előfordulhatnak, és másnapra vinned kell tisztát.

Ovis zsákot nekünk kellett vinni.

Tornazsák sokáig nem is kellett.

Én egyébként vettem méterárut, és abból varrattam meg a huzatokat, oviszsákot. Lehet, hogy többre jött ki, mint ez, de verdás, és minden akkora amekkorát az oviban kértek.

Előbb szerintem érdeklődj az oviban, hogy mit és hogyan kérnek.

2014. júl. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Minden kell a csomagból, talán csak a tornazsák nem.

A méret is jó szerintem, de annak mindenképp utána kérdezek még.

A markológépesen gondolkozom, mert a fiam odavan érte.

Jelet nem kérnék semmire, azt külön intézem.

2014. júl. 11. 09:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!