Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Óvodai ágyneműnek bármilyen...

Óvodai ágyneműnek bármilyen "gyerek ágynemű" megfelel?

Figyelt kérdés

Kislányom szeptemberben kezdi az ovit, és szeretnék Neki ágyneműt venni.

Van ahol kikötik, hogy pl. csak 150x90es méretű takaró lehet?


2013. aug. 1. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Kis párna,kis takaró.Szerintem bármilyen méret jó,csak ne felnőtt méret legyen,szerintem emiatt köthetik ki,nálunk a bölcsibe,és az oviba is tökéletes a gyerek méret :)Ezeknek a méretezése is hasonló.
2013. aug. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 90×120-ast mondtak, hogy kell vinni, barátnőméknél 140×200-ast kérnek, szerintem kérdezd meg mielőtt bavásárolnál bármilyen méretből is. Van még pl 120×150-es is.
2013. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Első: a felnőtt méretű paplant félbe hajtják, alájuk is az kerül, úgy alszanak.
2013. aug. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Általában nem sok eltérés van a gyerek ágynemű méretek között. Lapos párna a jó, ez általában 40x50 cm-es,vagy 35x45cm, a takaró 90x140, vagy 150, vagy 100x150 cm. Szóval bármelyik jó, csak a huzat mérete is passzoljon hozzá :) Fölösleges nagy takarót, 2 métereseket vinni,helyük sincs a szekrényben,meg betakarja az egész gyereket :D
2013. aug. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!