Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák akiknek most kezdi az...

Anyukák akiknek most kezdi az ovit a gyerek, hogyan készititek fel a gyereket ill. miket vásároltatok a kezdésre?

Figyelt kérdés
2014. aug. 4. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:

ovi zsák

alap tisztasági

szandi

vasalható jelek


ezeket vettem, az ovit várja nem lesz gond a beszoktatás :-)

2014. aug. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokat mesélek neki róla,várja-Elmondom,elmesélem,hogy elmegyünk,fog játszani,az udvaron csúszdázni,lesznek pajtások stb,és majd megyek érte.Tudja,hogy nem leszek ott.


Kezdésre nekünk csak ruha kell sok,nekem délig marad,így ágyneműt nem viszek,másra meg nem nagyon van szükség.

2014. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja igen szandi,tisztasági.
2014. aug. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

listát kaptunk az oviban hogy mi fog kelleni.

Az ovis napirendet próbálom tartani, sokat beszélünk róla, és ha csinálunk valamit szinte mindig megbeszéljük, hogy az oviban ez hogy lesz, és sokszor megbeszéljük, hogy amíg ő oviban lesz mi is dolgozunk apával.

2014. aug. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Várja nagyon.

Most próbáltam rá a ruháit, mindd kinőtte amik tavasszal jók voltak még, most rendeltem neki 2 szabadidő szettet, 8 szabadidő nadrágot, 6 leggingst, 14 hosszú ujjú felsőt, 2 vastag kardigánt, 3 szoknyát.

Szándija 2 van, az egyik lesz a benti majd, a másik meg kinti.

Vettem neki sport cipőt.

2014. aug. 4. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nyár eleje óta mondogatom neki, hogy milyen szuper lesz az ovi, meg mennyi játék, mennyi gyerek, unokatesói is oda járnak, és milyen szuper lesz. Eddig úgy néz ki, hogy ő is várja, sokszor elsétálunk arra, több eset volt, hogy be is akart menni.

Semmit nem vettem még, nem volt még szülői, remélem ott elmondják, hogy mi kell majd.

2014. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szoktuk neki mondani, hogy fog járni és jó lesz. Kb. ennyi. Ja, és próbálom elérni, hogy addigra teljesen szobatiszta legyen, de sajna nem zökkenőmentes a történet, elég gyakori még a baleset.

Venni még nem vettünk semmit, mert szülői csak később lesz, így semmit nem tudunk sem a napirendről, sem a szükséges holmikról.

2014. aug. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A tisztasági csomagba nálunk ezeket kérték: 2 *fél liter folyékony szappan,2*100 db papírzsepi,4 tek.wc papír,2 tek.papír törlő,1 nagy csom.éttermi szalvéta..Ezeken kívül:fogke,,fogkrém,pohár,kistörölköző,benti cipő dobozostul,lapos párna,kispléd,huzatok,lepedő,oviszsákba váltóruha,tornazsákba póló,rövidgatya,tornacipő..Otthonra minden ruhanemüböl 5 db,sportcipő,gumicsizma,esőkabát,hátizsák..Ja meg tetümegelőző spray..
2014. aug. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!