Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » 3,5 éves lánykát milyen...

3,5 éves lánykát milyen ruhában járatsz az óvodában, milyen ruha van/lesz/volt rajta?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Póló + leggins


[link]


Ilyenekben, ez praktikus.


Télen úgy csináltam, hogy egy hosszú ujjú póló fölé adtam egy rövidujjút + leggings.

2014. aug. 11. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szintén legging,póló,hosszú újjú vagy egy lazább ing.
2014. aug. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ilyenekben jár.

Vettem 12 ilyen tunikát, 12 leggingst

Télen is ebben van bent oviban, reggel ha megyúnk, csak ráveszi az overált.

2014. aug. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

leggings, tunika, póló, ruhácska, szoknya (de csak gumis, nem szivatom meg mindenféle gombokkal és cipzárokkal).


Leggings-et jól tudják egyedül is húzkodni fel és le, illetve hűvösebb időszakban simán ráhúzzák maguknak a kinti nacit.

2014. aug. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
polo,leggings,ruha,rövidnadrág szoknya .attol függ milyen az idő.
2014. aug. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Legging+tunika,mert a leggings nem nadrág

szoknya/ruha harisnyával.

Van jópofa melegítőnacijai,néha azt is ráadtam/ráadom majd. télen ugyanez csak kintre még egy overál és ha kellett,akkor pulcsi.

Farmert és rugalmatlan ruhákat semmikép, és a farmerszoknyából se a merev anyagút! Csininek csini,de nagyon kényelmetlen abban mozogni!

Kaptam már fejmosást,hogy melegítőnaci milyen igénytelen,sokan még otthon se vesznek fel,de nagyon nem érdekel. :)

2014. aug. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármi, amit segítség nélkül, egyedül fel tud venni (növelve ezzel az önbizalmát, nem mellesleg, hisz ez fontosabb a külcsínynél), illetve le is tud venni. Tehát csupa kényelmes, laza holmi.
2014. aug. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Jók ezek a mintás vastag harisnyák is. Télen nadrág alá. Kislányoknak lányos, fiúknak fiús mintával...
2014. aug. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!