Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák, ti lányotokra az...

Anyukák, ti lányotokra az oviban bentre csakis legginset és harisnyát+szoknyát adtok, vagy melegítőt, mackónadrágot is?

Figyelt kérdés

2014. aug. 23. 16:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Melegítőt is szokott hordani.
2014. aug. 23. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
42%
Melegítőt nem szoktam, mivel eddig nem is vettem a lányoknak, nem szeretem mert hamar kibolyhosodnak és úgy már csúnya. Csak olyan anyagú ruhát vásárolok ami nem bolyhosodik. Leggingset most vettem nekik, de én farmernaci párti vagyok! De most leggingsbe fognak lenne+ tunika.
2014. aug. 23. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
Mivel van vagy 26 fok bent igy sort/szoknya póló vagy kötény ruha ha melegitőt/legginst/farmert adnék rá beleizzadna ...
2014. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
81%
Én csak harisnyát, leggingst, szoknyát, a melegítő meg mehet kinti játszósnak.
2014. aug. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
77%
Nem adtam sosem legginset rájuk. Kantáros farmer kis ruhát,szoknyát vagy vakondok farmer nacit, ami alá lehetett rövid vagy hosszú ujjú pólót adni. Harisnya+zokni+váltó-pólók+kapucnis pulcsi. kb. ennyi volt.
2014. aug. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
nálunk az oviban azt mondták, hogy farmert ne adjunk rá, mert nagyon kényelmetlen a gyerekeknek.
2014. aug. 23. 16:57
 7/25 A kérdező kommentje:
szerintem a mackó is tök kényelmes, de az tény, hogy kevesen adják a lányokra az oviban, mint ahogy itt is olvastam. Pedig vannak csinos lazább mackók, mint egy szűk tapadós leggins
2014. aug. 23. 16:58
 8/25 anonim ***** válasza:
89%

Nekem a fiam ovis, a lányom most kezdi. Készülök melegítővel is, de nem kínaival, hanem rendes pamuttal, az nem lesz bolyhos, nem fog csúnyán kinézni fél év múlva sem. Tescoban is ki lehetett régebben fogni, vagy H&M, C&A, vagy börzén márkásak ;)

Nálunk nincs annyira meleg az oviban.

Van csomó harisnyája, szerintem azokat is befogom, meg veszek leggingset is, bevallom azt eddig nem nagyon hordott, szerintem azok meg annyira csúnyán ki tudnak térdesedni.

2014. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
89%

Adok rá melegítőt,legginget és kis ruhát szoknyát is.Ha a fiúkra adnak melegítő alsót,a lányokra miért ne adhatnának? Tök szépeket,csajosakat vettem neki.

Farmert meg ilyeneket nem adok rá oviba,mert játszani nem kényelmes,és nem is praktikus

2014. aug. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
88%

Leggingset és tunikát adok a kislányomra, szoknyát próbáltam harisnyával, de vékony és mindig lecsúszik :-(.


Adnék melegítő nadrágot is, de ez bevált. Farmert bentre nem adnék, szerintem is kényelmetlen, ráadásul ugyanabban a ruhában is alszanak, arra pedig végképp alkalmatlan.

2014. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!