Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Anyukák ti hogy éreztek az...

Anyukák ti hogy éreztek az oviba hordással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Én nem örülök neki, sőt. Nekem fárasztó, sosem szerettem. 3 gyerekkel gyaloglok 15 percet,majd 2 gyerekkel vissza. Fárasztó, utálom nagyon. Hétfőn kezdődik :( Közben reménykedem, hogy az 1 évesem ne legyen beteg.
2014. aug. 29. 08:32
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
26%
Akkor old meg máshogy az oviba járást!
2014. aug. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Ha tudnám szted még nem oldottam volna meg? Tudod, nem mindenkinek van ám egy rakat segitsége...
2014. aug. 29. 08:59
 3/31 anonim ***** válasza:
64%
Nem a segítségre kell számítani, de nem tudom milyen tanácsra számítasz. Három gyereked van, gondolom mikor ennyit terveztetek akkor végiggondoltátok, hogy mit hogyan fogtok csinálni. Apuka? Miért nem mész kocsival? Nincs senki aki a nagyot elvinné, szomszéd, barátnő...stb...?
2014. aug. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
75%
Ha még nincs 5 éves a nagy akkor ne vidd, ha már van, akkor sajnos ez van. Apuka nem tudja elvinni?
2014. aug. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Minek viszed ha te otthon vagy? Ha nem küldenéd el, akkor nem kéne szenvedni a hordással. Bár gondolom az fárasztóbb lenen ha otthon lenne veled nem? Elvégre ezért adtad be. Te akartál ennyi gyereket.
2014. aug. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:

Nem értem miért szemétkedtek, csak arra lennék kiváncsi hogy esetleg más is érzett e igy ahogy én, de látom az ember itt sem kaphat egy kis biztatást.


Nem, rosszul gondolod, sokkal könnyebb lenne ha itthon lehetne. De mivel 6 éves, igy muszáj járnia. Tehát nem értem a feltételezést hogy "ugyis azért adtam be mert nem akarok vele lenni " . Szoval talán nem magadbol kéne kiindulni. .


Apuka meg ugy dolgozik, hogy éjjel ér haza. Kocsi meg nincs.

2014. aug. 29. 10:01
 7/31 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező,én megértelek.Nekünk egy gyerek van,ő még csak bölcsibe megy majd,de már frászt kapok,hogy hajnali 5kor indulunk(6tól dolgozom).

Sőt,nekünk biciklivel 10 perc a buszmegálló(van közelebb is,de onnan később megy busz) 10 perc a busz és onnan még 5 perc gyalog a bölcsi.Élmény lesz...

Szóval,kitartás.Tényleg,biciklis utánfutón nem gondolkodtál? Én arra gyűjtök,mert 7 km nekünk nem nagy táv és akkor nem kell várni a buszra meg sportolok is.Abban elfér 2 gyerek,hátul a bicajon meg a 3.

2014. aug. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
53%
Nem szemétkedünk, de engem tényleg érdekelni, hogy mikor vállaltátok a három gyereket akkor hogy terveztétek az óvodába hordát, meg mi lesz ha majd iskolába kell vinni?
2014. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, az meg azért nem jo, mert marha forgalmasak az utak amiken keresztülmegyünk. És a legkisebb gyerkőc csak 1 éves, nem szivesen ültetném még be.

Egyébként mennyibe kerül egy ilyen utánfutó?

2014. aug. 29. 10:38
 10/31 A kérdező kommentje:
A válaszom az utolsó előttinek szólt. Utolsóra szerintem jobb, ha nem is írok semmit.
2014. aug. 29. 10:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!