Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mindennap másik felsőt adtok...

Mindennap másik felsőt adtok a gyerekre?

Figyelt kérdés

A lányom nem abban a ruhában van oviba, amiben viszem, hanem átöltöztetem a benti ruhájába.

Ti mindennap másik felsőt adtok rá, bent az oviban? Mert ma pl az a felső ami rajta volt nem koszos, nem büdös. Nem baj, ha másnap ugyanazt felveszi? Mert itthon így csinálom, csak nem tudom, oviba hogy szokás.


2014. szept. 3. 13:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Én mindennap másikat adok rá, de egész nap abban van.
2014. szept. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%

èn soha nem cserélem neki napközben a ruháit. Olyan gyorsan kinönek belöle, és manapság már kb 10 ezer ruhája van minden gyereknek. Èn reggel felöltöztetem, és ha nem pecsétes(nagyon ritkán)akoor abban van egész nap. Ezek után már másnap nem adom rá mégegyszer. Igazán nekünk nincs itthoni vagy kinti ruha. Mindegyiket mindenre használjuk. Persze a finomabb ruhákat csak akkor adom rá, ha nem éppen erdöbe mennek aznap, vagy mi sem megyünk a legszebb ruhájába játszóra, de oviba felveheti.

A szekrénybe minek tároljam. èn azt szeretem ha egy ruhát mire kinöl sokszor kihasznált.

2014. szept. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
81%
Igen, én minden nap újat szoktam adni, itthon is. Csak a farmernaci és a kardigán/pulcsi az, amit nem cserélünk minden nap, ha nem lesz koszos, de a többit igen.
2014. szept. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Igen, pólót minden nap tisztát adok rá.
2014. szept. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
77%
Minden nap tiszta pólót kap, én a másik véglet vagyok, mert minden nap tiszta póló, nadrág vagy szoknya&pulcsi.
2014. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
te hogy csinálod ? ugyan azt veszed fel másnap is ?Nem ! es igen a gyereknek ha össze koszolja akar 3x 4 x is átöltöztetem . Mennyi idős gyerek ?
2014. szept. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
81%

minden nap tisztát kap. nálunk a felsőt nem cserélik le, tehát reggel felveszi és csak ovi után vesszük le, de mondjuk 1 órával többet van így a gyerekemen mint a tieden.

én se veszem fel másnap azt a felsőt ami rajtam volt, még ha csak 2-3 órát is kimosom.

nadrágot 2-3 napig hordja, ha nem koszolja össze, egyedül a pulcsi az amit 1 hétig hord, mivel csak reggel veszi fel míg beérünk, akkor még hűvös van

2014. szept. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
88%

Természtesen minden napon tiszta ruhát adok rá, ahogy magam is tisztát veszek.

Ez így normális, nem?


Az egy dolog, hogy az ovis felsőrésze nem direkt koszos, de azért abba is belegondoltál ugye, hogy a gyerekeink még másznak, hemperegnek a földön, megizzadhatnak, van torna, körjáték stb.

Már csak ezért is, meg azért is mert szerintem mindenki- így a gyerekek is frisebbnek, tisztábbnak érzik magukat tiszta ruhában. Miért venné vissza másnap a már nem frisset, ha közben tisztálkodott is? :)

Nem olyan nagy dolog +1 ovis ruhadarabot kimosni, nem?

2014. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
81%

utolsó vagyok, aki minden nap tiszta ruhát mer adni a gyerekére.

Ez kiből váltott ki vajon olyan dühöt és ellenérzést, hogy lepontozta a válaszomat?

Szánalmas, de nem szégyenkezem amiatt, hogy tiszták vagyunk :)

2014. szept. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
75%
Az én fiam egy kis malac, valami folt biztos van rajta, mindenből újat adok rá, mert foltos lesz. Nem tudom másnak, hogy marad tiszta, de gratulálok hozzá.
2014. szept. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!