Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Mindennap másik felsőt adtok...

Mindennap másik felsőt adtok a gyerekre?

Figyelt kérdés

A lányom nem abban a ruhában van oviba, amiben viszem, hanem átöltöztetem a benti ruhájába.

Ti mindennap másik felsőt adtok rá, bent az oviban? Mert ma pl az a felső ami rajta volt nem koszos, nem büdös. Nem baj, ha másnap ugyanazt felveszi? Mert itthon így csinálom, csak nem tudom, oviba hogy szokás.


2014. szept. 3. 13:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
60%

gondolom a kérdezőnek nem tetszett az egybehangzó válasz :)

hisz írja is, hogy otthon simán több napig hordatja a gyerekét egy ruhában. ez az igényességre nevelés lenne? :(

2014. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, nálunk az óvónő azt mondta szülőin, hogy hétvégén kell hazahozni a benti ruhákat átmosni. Hacsak időközben nem lesz koszos, foltos. Egyébként lesz nekik bent váltóruha is..
2014. szept. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Én nem is értem, miért merül fel ez mint kérdés?

Nem hallottam még olyanról, hogy egy ovis gyerek egy pólót két napig hord...

2014. szept. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
igen minden nap ,mert egész nap abban a ruhában van amit reggel felvett.
2014. szept. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Igen, minden nap másikat adok. Egyszer próbáltam raadni az előző napi ruhát ( amit előző nap csak pár órát hordott), es megjegyezte hogy ezt tegnap viselte, másik kell. Amúgy a lanyom barátnője két napig hord egy ruhát, bugyit is. Az anyuka külföldi, náluk úgy látszik ez a szokás.
2014. szept. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!