Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Kell vinni igazolást, hogy...

Kell vinni igazolást, hogy nem beteg?

Figyelt kérdés
Az óvoda volt zárva 1 hónapot,tehát nem miattunk maradt ki a gyerek.Anyu azt mondja,ha ennyi ideig nem jár oviba,akkor igazolást szoktak kérni,hogy most amikor visszük nincs semmilyen baja.

2014. júl. 31. 12:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2014. júl. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell igazolás.

Igazolás akkor kell, ha beteg volt és a gyógyulás után megy közösségbe. De ha nem volt közvetlenül az óvodakezdés előtt beteg, akkor nem kell igazolás.

2014. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tavaly június elejétől szeptember elejéig nem ment oviba (tesó miatt itthon vagyok így nem hagytam ott és idén szintén ez az időszak esik ki) nem vittem semmilyen igazolást és nem is kértek
2014. júl. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pedig mindig kérnek egy "egészséges, közösségbe mehet" igazolást. Hívd fel az ovit, az a biztos.
2014. júl. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem kérnek .
2014. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az ovitokat. Nálunk augusztusban van zárva az ovi, és szeptemberben orvodi igazolással mehetnek a gyerekek.
2014. júl. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is kérnek igazolást szeptember elején. Amit nagy hülyeségnek tartok, mert ezzel az erővel januárba miért nem kérnek a teli szünet után? Akkor ráadásul még több a betegség mint nyáron.

Mi pont aug végen jövünk haza a nyaralásból, szept 1-en mar mehetne oviba, de nem mehet első nap, mert az orvosnál kell kezdjünk igazolást kérni, ami ki tudja meddig tart.

2014. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!