Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ha az óvó nő megüti a gyereket...

Ha az óvó nő megüti a gyereket, Te mit tennél?

Figyelt kérdés

Után a gyerek már szorong, nem szívesen megy oviba...


- Csoportváltás

- Oviváltás

- Magánovi


Nagycsoportos. Ő nem szeretne csoportot váltani, én igen. Ő nem érzi jól magát, gyerekekkel sem játszik, csak egész délelőtt teng-leng-álldogál.

Köszönöm a válaszokat!


2014. szept. 23. 12:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Miért ütötte meg? Mi volt az indoka?

Ha rosszul érzi magát ott, nincsenek barátai és egész nap csak teng-leng, akkor miért nem akar csoportot váltani?


Hiányos a történet nekem.

2014. szept. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%

Micsoda???? nem mondod komolyan, hogy megütötte, ugye?

nem érdekel, miért.

2014. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
38%
Határozottan óvodaváltás. Te elintézed, reggel megbeszélitek: egy új helyre megyünk! Nagyon jó helyet találtam, megnézzük. Csak jót mondj róla, semmi olyat, ami bizonytalan. Ő nem tud ebben dönteni!!! Ha elérhető és bírjátok, csak délelőttös, és fizetni is kell) Waldorf - próbáld meg azt.
2014. szept. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Sajnos komoly :( Az óvó nő saját maga mondta el nekem :(


Azért nem szeretne váltani a fiam csoportot,mert nagyon nehezen illeszkedik be :( és ezt ős is tudja, okos gyerek ...


Azért ütötte meg, mert áthajolt az asztalon és egy kislánytól visszavette a saját játékát. (aznap a kedvenc játékot be lehetett vinni)

Nyugdíj után maradt dolgozni, nem akartam nagy balhét, négyszemközt elmondtam a véleményem az óvó nőnek, azóta olyan 3 lépés távolság a kapcsolat...

2014. szept. 23. 12:29
 5/20 anonim ***** válasza:
73%

"Azért nem szeretne váltani a fiam csoportot,mert nagyon nehezen illeszkedik be "

Nem tudja, nincs ilyen téren tapasztalata, elhiszem, hogy nagyon okos, de ez a te véleményed.

Voltunk hasonló helyzetben: az első nap után ámulva kérdezgette: tényleg ilyen jó ez ? A te bizonytalanságod tartja most ott!! azért mondtam: határozottan és magabiztosan tedd át. (ha pesti vagy írj privit)

2014. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Óhogyaza! Ha már nyugdíjas, maradjon szépen otthon, de ez nem tartozik ide. Ez nagyon kellemetlen, mint amikor hibázik a doki, de az az igazság, hogy szerintem ilyenkor muszáj nagy balhét csinálni. Azért, hogy mással ne forduljon elő. Azért praktizálnak hentesek (többek között), mert nem csinálunk nagy ügyet abból, ami nagy ügy.

És nagyon szomorú vagyok, hogy ilyen még megeshet. :(

2014. szept. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
73%
Ja, csak lényeg maradt ki. :) Tipli, igen!
2014. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Én tartottam volna egy nagy balhét az biztos. Ezek után mimdenképp váltanék.
2014. szept. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden képpen beszélnék az óvóda vezetővel erről a dolgról. Nem hagynám annyiban az biztos.
2014. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
64%
Kirúgatnám!Ez a minimum!!
2014. szept. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!