Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Be lehet adni a gyereket...

Be lehet adni a gyereket óvodába, ha a nagydolgát csak pelenkába hajlandó végezni?

Figyelt kérdés

2014. szept. 8. 16:34
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2014. szept. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
18%
A fiamnak is sok olyan csoporttársa volt kis csoportba akinek még pelenka kellett. Az óvónőkön múlik. Egy 3 éves gyereknek még nem KÖTELEZŐ szobatisztának lennie
2014. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk sem
2014. szept. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk sem.
2014. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
59%
ovodafüggő, a miénk kis ovoda, ide beveszik azt a gyereket is aki még egyáltalán nem szobatiszta!
2014. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
78%
Nem kötelező 3 évesen szobatisztának lenni de nem is mehet oviba ha nem az.Ennyi.
2014. szept. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
78%

Nem fogják bevenni. Legalábbis nálunk pisi-kaki terén teljes szobatisztasággal mehetnek csak oviba a gyerekek.

Ugyanis nem kötelező az óvoda 3 évesen, ezért ha nem hagyta el teljesen a gyerek a pelenkát, akkor nem is kötelesek így bevenni.

Amúgy egy jó tanács, a fiam is a nappali szobatisztaság elején a pisit már a bilibe intézte, a kakihoz viszont kérte a pelenkát. Aztán egyszer csak leültem vele és megbeszéltem, hogy a kakit is lehet a bilibe, nyugodtan üljön rá, ha úgy érzi, hogy kell neki, magára hagyom, nem zavarom és intézze el nyugodtan. És így hagyta el kakihoz is a pelenkát. Tehát kivonultam a közeléből, ha kakiról volt szó.

2014. szept. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
7%
Igen. Fel kell venniük.
2014. szept. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
69%
nem kell felvenniük, és nem is fogják. Nem kötelező 3 éves kortól az óvoda.
2014. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
73%
Ovija válogatja... Az én kislányomat felvették, mondjuk integráló ovi, és a kislányom autista. Végül fél év után egyik napról a másikra leraktuk a pelust de ő még a pisit is oda végezte, mert félt a wc hangjától. Most már középsős és nevet azon, hogy valaha pelusos volt. :) szerintem több az olyan ovi, ahová felveszik, max lesz egy kis szájhúzás, és ejnye-bejnye.
2014. szept. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!