Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Nálatok hazaviszik az óvodai...

Nálatok hazaviszik az óvodai dolgozók az ételt?

Figyelt kérdés
csak,ha kiosztották?vagy elötte is pakolnak maguknak?néha olyan kevés szaft,husi jut pl egy tésztára.olyat is olvasok,hogy mást is pakolnak.tényleg igy van?mert használját természetesen a zsepit,meg ilyeneket-de a többi hogy van?
2014. okt. 23. 13:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
84%
Honnan tudod, hogy mennyi szaft meg husi jut?
2014. okt. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Nos, volt szerencsém iskolaban dolgozni es segiteni a kicsiket az ebédlőben: félbevágott szelet rantott hús, 4! kocka hús 2 evőkanálnyi mártásos cucc az adag. Es semmit nem vittek haza.... De bolcsodeben pl uzsonnara a banán az nem egy egesz banánt jelent, hanem -jo esetben- egy felet, de méginkább egyharmadát....
2014. okt. 23. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
26%

Nem tudom, de kórházról tudok mesélni.

Anya kórházi dolgozó és egyszer egy hétre be kellett feküdnie.


Mire eljutott hozzá a reggeli, nem volt szalámi csak margarinos kenyér, és később beugrott köszönni a pihenőszobába a kollégáknak, és látta hogy 1-1 rúd szalámit elcsaklizott pár ott dolgozó.

Neki meg nem jutott reggelire.


Szóval bármit eltudok képzelni, de egyáltalán nem biztos, hogy hazaviszik a gyerekek elől.

2014. okt. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%
Mi csak a csoportból visszajött"moslékból" eszünk,ill.viszünk haza! És nem cipeljük haza a az óvodai cuccokat!
2014. okt. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
41%
Igen!!! Gyerek alig kap, óvónéni több dobozzal pakol a szatyrába. Lányomék csoportja a konyha mellett van. Ha nem làtom el se hiszem, hogy óvónéni merőkanállal eszi a pörköltet, miközben a gyerekeknek azt mondják, hogy elfogyott.
2014. okt. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
79%

A konyhán dolgozók visznek haza. Az egyik konyhás pl. sok mindent hazapakol évek óta...Húst, étolajat stb.


A másik épp ezért semmit, mert mindig őt gyanúsították, hogy ő viszi, aztán kiderültek a dolgok.

2014. okt. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
59%

huszonévaekórházi dolgozóként hadd nevezzem hazugnak azt, aki azt látta, hogy rúd szalmáikat cipel haza bárki. Soha a büdös életben nem kapja egy osztály sem felszeletelés nélkül...


nem tudom, miért jó egymást hergelni. Nem gondolnám, hogy a pedagógusok meglopják a gyerekeket. És nagyon helyes, hogy fél banánt kapnak, elég magas a káliumtartalma, többek között, és sokszor otthon is benyom kettőt a gyerek...

2014. okt. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
láttam,mentem ebéd közben a gyerekért.köszönöm a válaszokat.nem kötekedni szeretnék,csak amit befizetünk,azt a tányéron látni.fogalmam sincs mekkora egy adag-hogyan porcióznak,csak arra gondoltam,hogy van-e olyan,hogy ennének még-és esetleg már nincs
2014. okt. 23. 13:51
 9/17 anonim ***** válasza:
62%

Konyhása válogatja.

Dolgoztam olyan mellett, aki tisztességes volt, előbb mindig kiosztotta az adagokat és ha maradt, akkor osztottuk szét magunk közt.

Persze legtöbbször mindig maradt, de pl. darabos húsnál eleve nem küldtek sokat.

Aki azt írta, hogy csak fél banán jut, annak megsúgom, hogy mindig 1 egész banánt számolnak gyerekenként, de mivel általában nem eszik meg egy egész gyümölcsöt a gyerek, ezért, hogy elkerüljék a pazarlást, eleve fél banánt kapnak. Így tudott anya is óvónőként hazahozni néha almát, narancsot, banánt, ezt-azt :)

A legtöbbet a konyhások tudják hazavinni, a dajkák, óvónők már kevesebbet, hiszen ők abból gazdálkodnak, ami a konyháról feljut hozzájuk.

Persze voltam olyan oviban is, ahol a konyhástársam extra jóban volt 2 csoport óvónőjével, így a konyhai "árut" velük is megosztotta.

Volt, hogy csak lestem, mikor kérés nélkül adta a kollégám a literes mosószert, teli doboz vajat, cukrot, hogy tegyem el jól mélyre a táskámba, vigyem haza.

Legjobb éveim azok voltak míg óvodákban dolgoztam.

Tejet sose kellett vennem, napi 1 kg kenyeret szintén hazavittem és legalább heti 2-szer főznöm se kellett otthonra.

Amúgy a gyerekek sose maradnak éhen, mindig úgy adtunk be mindenütt, hogy még repetára is jusson, tehát ne gondoljátok, hogy bárki is a gyerekek elől veszi el az ételt.

Az óvónők is csak akkor viszik haza a maradékot, ha már senki nem kér és még maradt a tálban.

2014. okt. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy a gyümölcsöt nekünk kell vinni az oviba és a bölcsibe is. A bölcsiben biztos, hogy szétosztják, mert az láttam, de az oviban már nem vagyok ennyire biztos.
2014. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!