Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Akik vihetnek be oviban házi...

Akik vihetnek be oviban házi sütit, mit visztek szülinapra?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első ovis szülinapunk, tanácstalan vagyok. Itthon már megtartottuk, volt szép torta, oviban már nem szívesen sütnek masikat. Milyen sütit szoktatok vinni?

Van bent valami fátorta gyertyával, szóval az élmény nem maradna el.


2014. nov. 2. 21:37
 1/7 A kérdező kommentje:
* nyilván oviba, csak a telefon javítgat itt nekem.
2014. nov. 2. 21:38
 2/7 anonim ***** válasza:
Kókuszgolyó,linzer karika, muffin (ilyen, könnyen kézbe vehető sütiket szoktunk bevinni).
2014. nov. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk mindenki tortát hoz szülinapra. Ha nem akarsz, akkor nem kenődő, kis darab sütiket vinnék én is, lekváros linzert, pogácsát, kakaós tallért pl.
2014. nov. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én fiamnak most lesz a szülinapja, már a harmadikat ünnepeljük az oviban. Eddig muffint vittem, most idén nem lehet házi sütit bevinni, ezért mesekekszből és pillecukorból készítek keksznyalókát.
2014. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Off:ennek a keksznyalókának megtudod adni a receptjét???
2014. nov. 3. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Átgondolva inkább sütök egy Sacher-tortát, hamarabb megvan, mint a sok apróság.

A keksznyalóka engem is érdekelne!

2014. nov. 3. 20:16
 7/7 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, csak pillecukrot kell felolvasztani és összetapasztani két kekszet vele és beleszúrni egy hurkapálcát. Lehet tűzhelyen is pálcikára tűzve megolvasztani, de akár mikróban is. Én mesekekszet veszek hozzá, mert házit nem lehet bevinni.
2014. nov. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!