Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet egy...

Szerintetek jó ötlet egy tálca saját készítésű süti szülinapra?

Figyelt kérdés
A legjobb barátnőm most tölti a 17-et, de nem tart bulit, mivel anyagilag eléggé rosszul állnak. Gondoltam, hogy csinálok neki egy sütit, meg veszek még mellé valami apróságot, de anyám szerint nem vagyok normális, ha ilyesmit adok neki. Sajnos nincs más ötletem, és sosem voltam jó ajándékválasztásban. Bár szerintem a süti jó ötlet, ő az én szülinapomra egy saját készítésű festményt adott. Szerintetek?

2012. aug. 12. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó! Főleg, ha a kedvencét csinálod :) A kézzel készített ajándék mindenkinek jobban esik, mint valami apró vacak, amit csak lekaptál a boltban a polcról. Gondolom, te is örültél a festményének :)
2012. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó ötlet! (persze, hogy ha szereti a sütit?) Anyukád szerint miért nem jó ötlet?
2012. aug. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is tök jó ötlet a süti! Ha jól megtudod csinálni, akkor add azt szerintem. :)
2012. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Biztos szereti, olyan édesszájú mint én. :D

Anyukám szerint nem szoktak ilyesmit adni...Mondjuk nem igazán érdekel a véleménye, de azért gondoltam megkérdezem itt is. Köszi a válaszokat!

2012. aug. 12. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!