Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Oviba szülinapra milyen sütit...

Oviba szülinapra milyen sütit érdemes vinni?

Figyelt kérdés
Gyümölcstortára gondoltam, de az lehet nem valami praktikus mivel azt nem igazán lehet kézzel megfogni és enni. Méteres kalácsra is gondoltam, vagy bécsi csokis perecre, de nem tudom melyiket készitsem. Ti szoktatok sósat is és édeset is vinni. Sajtos pogit is tervezek csinálni, amit reggel frissen kisütök. Muffint nem csinálok, nem szeretjük, meg a héten volt egy kislány névnapja és ő muffint vitt az oviba. A kislányom nem szereti a nagyon krémes dolgokat, úgyhogy ilyeneket sem szeretnék. Kiscsoportosoknak lesz.
2014. ápr. 26. 18:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ovit kérdezd meg, mert nálunk egyáltalán nem lehet házi készítésüt vinni, csak cukrászdai tortát pecsétes papírral a szav. időről. AKi meg nem tortát visz, az bolti aprósütit vihet, sós kekszet, amit akar, csak bolti legyen.
2014. ápr. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolóval értek egyet. Elsősorban az ovit kérdezd. Nálunk sem lehet házi készítésű sütit vinni, valami előírás is van erre állami szinten, persze biztos van olyan ovi ahol nem foglalkoznak vele. Meg a csoport óvónénijét is megkérdezheted a gyerekek mit szeretnek általában enni (vagy mit szoktak vinni). Mert pl az én gyerkőcöm nem eszik édességet, neki csak a sós süti a sütemény :)
2014. ápr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nálunk lehet házi sütit vinni.
2014. ápr. 26. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kókuszgolyó, sajtos pogácsa.
2014. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rafaello golyó, esetleg mirindás/fantás szelet, amit kis kockákra vágsz fel, sajtos-sós rúd.
2014. ápr. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szülinapra tortát szoktam vinni. Kevert tésztából sütöm, bele krém helyett lekvár, tetejére krém helyett tortabevonó, lehet díszíteni gumicukorral, cukorszórással, drazséval. Nem romlandó, nem maszatol, tetejére gyertya, tűzijáték, marcipán tehető. Mégiscsak szülinap.


Névnapra muffint szoktam, praktikus sütni is meg enni is és mindenki szereti.


Mindkét esetben szörpöt mellékelen, tortához tejszínhabot is, flakonosat, szintén nem romlandó.

2014. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!