Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Ovodás gyereknek rendeztek...

Ovodás gyereknek rendeztek szülinapi bulit otthon?

Figyelt kérdés

Az enyémet sok helyre hívják, (megy is) és ezek szerint nekünk is "illene" (?) bulit csinálnunk itthon?


Nálunk lesz amúgy nagy party, de azon a szülők, nagyszülők és rokonaink lesznek itt... kéne külön az ovistársaknak is?


Férjem nem tartja jó ötletnek, mondván nekünk se volt az ő korában.. én meg elég tanácstalan vagyok... Két éve tartottunk neki itthon ovisbulit, jó volt.. :) Tavaly nem, mert beteg volt, utána meg vidékre utaztunk két hétre... :( De mostmár nagycsoportos..


2014. nov. 15. 15:20
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Ja a két évvel ezelőtti 5 gyerekből állt. :)

De azóta már vagy 15 gyerek biztos meghívta az én gyerekemet ... Őket mind vissza illene hívnunk? Mit gondoltok?

2014. nov. 15. 15:21
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem igen, ha megoldható :)

mi sajnos nem tudunk csinálni mert pici a lakásunk. vagyis nem pici, csak az elosztása olyan, hogy kicsi a nappali, nem férne be sok gyerekkel szülőkkel.

majd ha már nem kell a gyerekekhez szülők... :(

2014. nov. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Elférni elférünk, csak a férjem annyira nem akarja... (persze nem akadályoz benne, hogy megcsináljuk, intelligens, normális emberről van szó.. csak ez a véleménye). Feleslegesnek ítéli az egészet..


Nehéz... Most számoltam meg, 17 gyereket kéne meghívununk (testvérekkel együtt)... ha mindenkit vissza akarok hívni. Még rágódom rajta.. én inkább vagyok híve egy max. 5-6 gyerekből álló kisebb bulinak, 17 kicsit nem is tudom hogy lehet koordinálni. Ezért is kérdem tőletek, ki szokott, ki hogy szokta, mindenkit visszahívtok-e? :)


Köszi szépen a válaszodat első. :)

2014. nov. 15. 15:40
 4/12 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag meg tudjátok oldani akkor igen,én rendeznék bulit.
2014. nov. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha már eldöntöttétek, hogy lesz buli, akkor szerintem beszéld meg a gyerkőccel, hogy ő kit hívna meg, 17 nekem nagyon sok lenne, de ahogy te látod.
2014. nov. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

17 gyerek egy egész csoport :D Ez azért elég sok. Azokon a bulikon, ahol a te gyereked volt, hányan voltak? Amúgy, ha van hely, van pénz, én tartanék. Nekem soha nem volt bulim, de oviban, se iskolában, már felnőtt nő vagyok, de most se mindig van megünnepelve baráti körrel, pedig örülnék neki (és gyerekként is örültem volna).

Szóval biztos, vagy élmény lenne a gyerekednek, így ha van lehetőség én nem venném el tőle. Mi hely és pénzhiány miatt nem tartottunk soha, még családi körben sem :( Ha nekem lesz gyerekem, biztos lesz buli is.

2014. nov. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mi tartunk.

Mivel itthon nem férünk el, ezért kibéreltem egy kis játszóházat (nem drága, és legalább nem nekem kell pakolni a buli után).

Nálunk a 3 gyereknek lesz egy közös buli, így lesz kb 15-17 gyerek.

Mondjuk engem nem zavar a sok gyerek, óvodában dolgozom, felőlem lehetnének akár 30-an is, uralom a helyzetet :) :)

2014. nov. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Középsős a csemetém, szeptemberben volt az első szervezett nagy bulija :)

Én már 37 vagyok, de tisztán emlékszem, hogy ovis koromban nekem is volt, pedig az a 80-as évek legeleje volt!

Én nem szerettem volna az otthonunkban tartani, egyszerűen bevallom őszintén bizony féltettem pl. az üvegasztalt, műszaki dolgokat és tartottam a felfordulástól, plusz vagy a gyerekeket szórakoztatjuk/kiszolgáljuk (enni, inni stb.) vagy a szülőkkel bájcsevegek, akkor a gyerekek céltalanul is "őrjönghetnek".

Béreltünk kizárólagos használatra játszóházat, volt gyerekdalos-foglalkoztatós koncert, hívtam fotóst is. Így is pörögtünk az apjával, de tökéletes lett minden, szép élmény volt mindenkinek.

17-en jöttek el, 18 meghívott kisgyerek volt.

2014. nov. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

...és igen, illik visszahívni azt a kicsit, akinél ti is voltatok, alapvető.

2014. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ha van hely ,pénz ,és időd akkor igen ,vagy kibérelnék egy játszoházat .
2014. nov. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!