Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Tó szólnátok, ha az egyik...

Tó szólnátok, ha az egyik kisgyereket állandóan úgy viszik oviba, hogy a sárgás zöldes váladék a szájában lóg?

Figyelt kérdés

Már többször vitték úgy, de ma reggel ismét. Szóltam, hogyha szájában lóg a gyereknek a takony, erre az anyja válasza az volt, hogy előfordul, ilyen az ősz.

Anyuka nem dolgozik, otthon van.

Kinek szólnátok?



2014. nov. 18. 11:06
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*Ti
2014. nov. 18. 11:10
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Óvónő dolga lenne. Mi az ilyen gyermeket elküldjük haza, és csak orvosi igazolással hozhatja. De sajnos néha ez sem megoldás, mert sok gyerekorvos kiadja az igazolást, hogy mehet közösségbe.
2014. nov. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos ez a mi ovinkba is igy volt.én szóvá is tettem.de sajnos nem tudtak mit kezdeni az óvónénik sem,mert a szülő vitt igazolást,hogy mehet közösségbe a gyerek.
2014. nov. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És az ÁNTSZ tenne valamit?
2014. nov. 18. 11:18
 5/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem tesznek semmit. Vizsgálatot rendelhetnek el, de az orvosok rendre szórják az igazolásokat, mintha muszáj lenne. Nem normális se a sárgás, se a zöldes orrválladék, viszont könnyebb neki otthon, ha nem kell a gyerekkel foglalkozni, neveli az óvoda.
2014. nov. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Védőnő, gyermekvédelmis.
2014. nov. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mi a fene ***** válasza:
Szólnék, sajnos az emberi butasággal és rossz indulattal szemben a normális ember tehetetlen. A vezető óvónőnek szólnék.
2014. nov. 19. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 mi a fene ***** válasza:
Beszélnék az anyukával is, hogy nézesse meg a gyereket szakorvossal,-ha sűrűn előfordul- lehet hogy nagy az orrmandulája.
2014. nov. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Tegnap mikor mentem a lányomért, akkor vitték haza őt is. Velem volt a 10 hónapos kisfiam is. A beteg gyerek belemaszott a babakocsiba szó szerint és összepuszilgatta a fiam. Ma reggelre úszott a kisfiam a sárga takonyban
2014. nov. 19. 10:13
 10/12 anonim ***** válasza:
Mi pl. többen szóltunk a vezetőnek, de akár a falnak mondtuk volna. Azt mondta, hogy ha van igazolás és nincs láza a gyereknek, beveszik. Csak ugye ott kezdődik a gond, hogy sok szülő a reggelt nurofennel indítja, és hiába szólsz, nem fogja elvinni orvoshoz, pedig munka előtt vagy után az ügyeletre bevinni nem egy nagy dolog. Csak nem veszik a fáradtságot.
2014. nov. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!