Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » A körömlakkozást miért engedik...

A körömlakkozást miért engedik meg az ovisoknak a pedagógusok?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 15:06
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:

A lányom azzal várt, hogy "Julika néni kifestette a körmöm. Milyen lett?"


Őszintén, teljesen fölöslegesnek tartom, hogy ilyennel töltsék az idejüket. Inkább játszanának, de valahogy a pedagógusok is tehetnek arról, hogy rájuk kényszerítik a divatot.

2014. dec. 15. 15:09
 2/30 anonim ***** válasza:
82%

Mi mindig kaptunk a kisujjunkra egy lakkpöttyöt az ovónénitől. Akkor kiéltem magam,később nem is nagyon lakkoztam,max átlátszóval nem lettem karomfüggő:)

30 éves vagyok,szóval már régen is engedték amúgy.

2014. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
60%

A pedagógusok mégis milyen jogon szólhatnának bele? Esetleg, ha tiltja a házirend.

A kérdés az, hogy a szülők miért engedik meg.

2014. dec. 15. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Az oviban festik ki, nem a szülők.
2014. dec. 15. 15:12
 5/30 anonim ***** válasza:
85%

Értem, de akkor miért nem ezt kérdezted?

Szólj nekik, hogy te nem szeretnéd, hogy kilakkozzák a gyereked körmét.

2014. dec. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
68%
szerintem pedig ez egy jó játék a kislányoknak, hülyeség eltiltani ettől. Nem ez miatt fogja túlzásbavinni később, ha úgy lesz. Akkor el kellene tiltani a babakocsis babázástól is stb,, nehogy kedvet kapjon a gyerekhez?
2014. dec. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Már szóltam nekik.

De az a legfurcsább, hogy fiúknak is ugyanúgy kifestik.

Ezt azért nem tudom elfogadni. Miért te elfogadnád?

2014. dec. 15. 15:18
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
Igen én elfogadnám, bár még nem tartunk ott, de ahogy a pörgős szoknya, a rózsaszín cipő, a színes hajgumi, a minden nap másfajta fonat a hajon, mind mind építi a kicsik öntudatát, a körömlakk pedig ez is meg játék is nekik, foglalkozás, lehet a szépítkezés miatt is, de inkább az ovónőtök a kreatív oldala miatt használt körömlakkot.
2014. dec. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
44%
A fiúknak azért festik ki, mert ez egy foglalkozás és a fiúk is szeretnek részt venni ezekben, gondolom nem minden nap másszínűre festették eddig sem a kisfiúk körmét.
2014. dec. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy ez a foglalkozás, és nem festik mindennap más színűre.

De! Ebből később problémájuk lehet a fiúknak. Nem lesz később identitás zavaruk?

2014. dec. 15. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!