Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Hogyan élte meg a gyermeketek...

Hogyan élte meg a gyermeketek az óvoda váltást?

Figyelt kérdés
Költözés miatt óvodát fogunk váltani.Most középső csoportos a kisfiam.Félek attól,hogy hogyan fogja megélni azt,hogy elköltözünk,óvodát váltunk,új csoporttársai lesznek,új óvónők stb.!Esetleg aki volt ilyen helyzetben,leírná,hogy náluk hogyan zajlott le?Tudom,minden gyermek más,de kíváncsi lennék,hogy a ti gyermekezek hogyan élte meg.Köszönöm!
2014. dec. 30. 15:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 3 hónapja váltott ovit, szintén költözés miatt. Semmi gond nem volt hamar beilleszkedett
2014. dec. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

mi is költözés miatt..

1.5 hónapja kezdte az ovit,..hát zötyögősen..

visszavágyik a régi oviba..én mondom neki magamét hogy milyen szép és jó bla bla vannak barátnői is de hát mint ahogy nekünk is meg kell szokni az újat úgy a gyerekeknek is.. 5 éves lesz márciusban.

2015. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem voltunk elégedettek az ovival, ezért váltottunk. Mindkét gyerekemnek bejött a váltás, határozottan jót tett nekik.

4 és 6 évesek.

Jól kell beadagolni a gyereknek, nem kell aggódni, hanem jó lesz neki és kész és akkor ő is így fogja fogadni.

2015. jan. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!