Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Óvodák » Fél napra vihetem oviba?

Fél napra vihetem oviba?

Figyelt kérdés
Szeptemberben kezdenénk az óvit,én remélhdtőleg itthon fogok dolgozni, és csak fél napra vinném! Ezt hogyan kérhetem? Vagy hogyan van? Elbírálják,vagy kötelező az egész nap az oviban?
2015. jan. 4. 15:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt az ovodaval kell megbeszelned. De szerintem lehetséges. Pl ebéd után hazaviszed, így csak az alvásrol és egy kis játékról marad le.
2015. jan. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beiratkozáskor kérdezik, fél vagy egész napra szeretnéd-e beadni. A fiam ovijából sok gyereket hazavisznek ebéd után, ez mindenhol választható opció, a legtöbb helyen még örülnek is neki, ha minél kevesebb gyerek alszik bent.
2015. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszaitokat!!!
2015. jan. 4. 15:07
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is hazahozom mindkét lányomat ebéd után. Egyszerűen mondtam az óvónőknek, hogy így lesz. Nem bánták, azt mondták, délután már úgysem történik semmi.
2015. jan. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az oviban napi 4 óra a kötelező, nyugodtan hazaviheted ebéd után.
2015. jan. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
kiscsoportba még én is hazahoztam a lányomat ebéd után ,csak szolni kellet az óvonöknek hogy ebéd után jön haza ennyi.
2015. jan. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!